A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتپماد ژل کرم

0.625mg / g کرم ژل کرم پودر کریستال های کروم استروئیدی منافذ

0.625mg / g کرم ژل کرم پودر کریستال های کروم استروئیدی منافذ

0.625mg/g Gel Cream Ointment Conjugated Estrogens Cream CEEs

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 0.625mg / g، 43g / tube

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10000 لوله
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک لوله / جعبه
زمان تحویل: 45 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 200، 000 لوله در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
قدرت: 0.625mg / g، 43g / tube بسته بندی: یک لوله / جعبه
فرم دارویی: کرم رنگ عناصر فعال: استروژن متصل

0.625mg / g کرم ژل کرم پودر کریستال های کروم استروئیدی Conjugated

محصول: کرم استروئیدی Conjugated

دوز و Strenth: کرم، 0.625mg / g
بسته بندی: 43g / tube، 1tube / box

استاندارد: API با توجه به USP، دوزهای به پایان رسید در استاندارد خانه

پرونده: آماده برای ارسال

شرح :

استروئید اسب Conjugated (CEEs) از مخلوطی از نمک های محلول آب استرهای سولفات از اورتون، equilin، 17 α-دی هیدروکوبیین و سایر استروئید مرتبط است که از ادرار اسب حامله پاک می شوند. به عنوان محصول Premarin (FDA) موجود است، این ترکیبی از ترکیبات استروژنی مشتق شده از اسب برای شرایط زیر نشان داده شده است: درمان علائم وازوموتور متوسط ​​و شدید و آتروفیک ولووواژینال همراه با یائسگی؛ هیپوئتروژنیسم به علت هیپوگنادیسم، کاستاریکا یا نارسایی اولیه تخمدان؛ سرطان پستان متاستاتیک؛ کاهش کارسینومای پیشرفته آندروژن پروستات؛ و برای پیشگیری از پوکی استخوان پس از یائسگی. تمام محصولات استروژن تقلید از اثرات استروژن های اندوژن در بدن است که مسئول توسعه و نگهداری سیستم تولید مثل زنان و ویژگی های جنسی ثانویه است. استروژن با اتصال به گیرنده های استروژن بر روی انواع مختلفی از بافت های بدن عمل می کند و ترشح هیپوفیز گنادوتروپین ها، هورمون لوتئینیزه (LH) و هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH) را از طریق یک مکانیزم بازخورد منفی کنترل می کند. قبل از یائسگی، منبع اولیه استروژن، فولیکول تخمدان است که 70 تا 500 میکروگرم استرادیول روزانه بسته به فاز چرخه قاعدگی را از بین می برد. با این حال، هنگامی که یک زن متوقف می شود تخمک گذاری، کاهش تولید پروژسترون و استرادیول توسط تخمدان ها و نوسانات ناشی از LH و FSH به دلیل عدم کنترل بازخورد وجود دارد. این تغییر در تولید هورمون ها عمدتا مسئول بسیاری از علائم در طی یا بعد از یائسگی می شود و شامل چشم های داغ و سایر علائم وازوموتور، مقاربت دردناک، خشکی واژن و آتروفی واژینال می شود. این علائم می تواند توسط جایگزینی بسیاری از هورمون هایی که در طی یائسگی از طریق فرم های مصنوعی یا طبیعی به دست می آیند، در درمان شناخته شده به عنوان درمان جایگزین هورمون (HRT) کاهش یابد. محصولات استروژن فارماکولوژیک در فرمت های مختلف در دسترس هستند. اگرچه بسیاری از آنها ترکیبات مختلفی دارند (مانند مشتقات استروژن سدیم استرون سولفات و سدیم equilin sulfate)، آنها با منبع اصلی خود (مانند اسب، انسان یا گیاه مشتق شده) متفاوتند و مخلوط باقیمانده از مشتقات استروژن. استروئیدهای اسب سواری (CEEs) از ادرار حیوانات حامله مشتق شده و حاوی ترکیبی از حداقل 10 مشتق استروژن است.

نشانه:

استروژن اسب Conjugated (CEEs) برای شرایط زیر مشخص شده است: درمان علائم وازوموتور متوسط ​​و شدید و آتروفیک ولووواژینال همراه با یائسگی؛ هیپوئتروژنیسم به علت هیپوگنادیسم، کاستاریکا یا نارسایی اولیه تخمدان؛ سرطان پستان متاستاتیک؛ کاهش کارسینومای پیشرفته آندروژن پروستات؛ و برای پیشگیری از پوکی استخوان پس از یائسگی.

فارماکودینامیک:

در دسترس نیست

مکانیسم عمل:

تمام محصولات استروژن تقلید از اثرات استروژن های اندوژن در بدن است که مسئول توسعه و نگهداری سیستم تولید مثل زنان و ویژگی های جنسی ثانویه است. استروژن با اتصال به گیرنده های استروژن بر روی انواع مختلفی از بافت های بدن عمل می کند و ترشح هیپوفیز گنادوتروپین ها، هورمون لوتئینیزه (LH) و هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH) را از طریق یک مکانیزم بازخورد منفی کنترل می کند. قبل از یائسگی، منبع اولیه استروژن، فولیکول تخمدان است که 70 تا 500 میکروگرم استرادیول روزانه بسته به فاز چرخه قاعدگی را از بین می برد. با این حال، هنگامی که یک زن متوقف می شود تخمک گذاری، کاهش تولید پروژسترون و استرادیول توسط تخمدان ها و نوسانات ناشی از LH و FSH به دلیل عدم کنترل بازخورد وجود دارد. این تغییر در تولید هورمون ها عمدتا مسئول بسیاری از علائم در طی یا بعد از یائسگی می شود و شامل چشم های داغ و سایر علائم وازوموتور، مقاربت دردناک، خشکی واژن و آتروفی واژینال می شود. این علائم می تواند توسط جایگزینی بسیاری از هورمون هایی که در طی یائسگی از طریق فرم های مصنوعی یا طبیعی به دست می آیند، در درمان شناخته شده به عنوان درمان جایگزین هورمون (HRT) کاهش یابد.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات