A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتتزریق پودر خشک

پنومونی Cefepime برای تزریق / تزریق دی هیدروکلراید Quinine

پنومونی Cefepime برای تزریق / تزریق دی هیدروکلراید Quinine

Pneumonia Cefepime For Injection / Quinine Dihydrochloride Injection

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 0.5 گرم؛ 1.0 گرم 2.0 گرم

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 100000 ویال
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 50 ویال / جعبه
زمان تحویل: 45days
قابلیت ارائه: 500، 000 ویال در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
محصول: Cefepime دی هیدروکلرید برای تزریق مشخصات: 0.5 گرم؛ 1.0 گرم 2.0 گرم
استاندارد: BP، EP، USP بسته بندی: 50 ویال / جعبه

پنومونی Cefepime برای تزریق / تزریق دی هیدروکلراید Quinine

محصول: Cefepime دی هیدروکلرید برای تزریق

مشخصات: 0.5g؛ 1.0 گرم 2.0 گرم

استاندارد: BP، EP، USP

شرح:

Cefepime یک نسل چهارم آنتی بیوتیک سفالوسپورین است که در سال 1994 تولید شده است. Cefepime دارای طیف گسترده ای از فعالیت های علیه باکتری های گرم مثبت و گرم منفی است و فعالیت های بیشتر در برابر عناصر Gram-negative و Gram-positive نسبت به گروه های نسل سوم است. Cefepime معمولا برای درمان پنومونی بیمارستانی شدید، عفونت های ناشی از میکروارگانیسم های چند مقاومتی (مثلا سودوموناس آئروژینوزا) و درمان تجربی نوتروپنی تب ناخواسته است.

نشانگر

برای درمان پنومونی (متوسط ​​تا شدید) ناشی از استرپتوکوک پنومونیه، از جمله موارد مرتبط با باکترمی همزمان، Pseudomonas aeruginosa، Klebsiella pneumoniae، یا گونه Enterobacter. همچنین برای درمان تجربی از بیماران نوتروپنی تب دار و عفونت های دستگاه ادراری ناخوشایند و پیچیده (از جمله پیلونفریت) ناشی از اشرشیا کولی یا کلبسیلا پنومونیه، زمانی که عفونت شدید است یا ناشی از اشرشیاکلی، کلبسیلا پنومونیه یا پروتئوس میرابیلیس، زمانی که عفونت خفیف تا متوسط، از جمله موارد مرتبط با باکتری های همزمان با این میکروارگانیسم ها. همچنین برای درمان پوست و ساختار پوستی عفونت ناشی از استافیلوکوکوس اورئوس (فقط سوسن حساس به متی سیلین) و یا استرپتوکوک پیکوژنز و عفونت های داخل شکمی پیچیده (که در ترکیب با مترونیدازول استفاده می شود) ناشی از Escherichia coli، streidotococci گروه وییرینز، سودوموناس آئروژینوزا، Klebsiella pneumoniae، گونه Enterobacter، یا Bacteroides fragilis.

فارماکودینامیک

Cefepime یک نسل چهارم آنتی بیوتیک سفالوسپورین است که در سال 1994 تولید شده است. Cefepime دارای طیف گسترده ای از فعالیت های علیه باکتری های گرم مثبت و گرم منفی است و فعالیت های بیشتری نسبت به هر داروی گرم منفی و گرم مثبت نسبت به گروه های نسل سوم دارد. Cefepime فعالیت خوبی در برابر پاتوژن های مهم از جمله Pseudomonas aeruginosa، Staphylococcus aureus و Streptococcus pneumoniae مقاوم در برابر داروهای متعدد است. یک قدرت خاص، فعالیت آن در برابر Enterobacteriaceae است. در حالی که سایر سفالوسپورین ها توسط بتالاکتاماهای بسیاری از پلاسمید و کروموزوم تخریب می شوند، cefepime پایدار است و زمانی که عفونت با Enterobacteriaceae شناخته می شود یا مشکوک است

مکانیسم عمل

سفالوسپورینها دارای ضد باکتری هستند و همانند سایر آنتی بیوتیکهای بتالاکتام (مانند پنی سیلین) عمل مشابهی دارند. سفالوسپورین ها سنتز لپت پپتیدوگلیکان دیواره سلولی باکتری را مختل می کنند. لایه peptidoglycan برای یکپارچگی ساختاری دیواره سلولی، به ویژه در موجودات گرم مثبت مهم است. گام نهایی transpeptidation در سنتز peptidoglycan توسط transpeptidases شناخته شده به عنوان پروتئین های پیوندیلی اتصال (PBPs) تسهیل می شود.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات