A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتداروهای چشم پزشکی

گنتامایسین چشم / گوش قطره 0.4٪ 10ml آماده سازی چشم پزشکی آنتی بیوتیک گنتامایسین سولفات

گنتامایسین چشم / گوش قطره 0.4٪ 10ml آماده سازی چشم پزشکی آنتی بیوتیک گنتامایسین سولفات

Eye / Ear Gentamycin Drops 0.4% 10ml Ophthalmic Preparations Antibiotic Gentamicin Sulfate

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 0.4٪ 10 میلی لیتر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 200، 000 بطری
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک بطری / جعبه
زمان تحویل: 45 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 400، 000 بطری در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
قدرت: 0.4٪ 10 میلی لیتر بسته بندی: یک بطری / جعبه
فرم مصرف: قطره چشم عناصر فعال: گنتامایسین سولفات / گنتامایسین سولفات

گنتامایسین چشم / گوش قطره 0.4٪ 10ml آماده سازی چشم پزشکی آنتی بیوتیک گنتامایسین سولفات

محصول: قطره چشم و قطره گوش سولفات گنتامایسین

اثر و قدرت: قطره، 0.4٪ 10ml

بسته بندی: 1 بیتل / جعبه

استاندارد: USP / BP

پرونده: آماده ارسال

شرح :

جنتامایسین سولفات، یک آنتی بیوتیک محلول در آب گروه آمینوگلیکوزید، با رشد Micromonospora purpurea، actinomycete مشتق شده است.

نشانگر

این دارو برای درمان عفونت های باکتریایی (مانند بلفاریت، ملانوسیتیت) چشم و پوست اطراف چشم (مانند پلک ها) استفاده می شود. همچنین برای پیشگیری از عفونت پس از آسیب چشم یا جراحی استفاده می شود. آن متعلق به یک دسته از داروهای شناخته شده به عنوان آمینوگلیکوزید آنتی بیوتیک است. گنتامایسین با کشتن باکتری ها کار می کند.

این دارو فقط با عفونت باکتریایی چشم درمان می شود. این کار برای سایر انواع عفونت های چشم کار نخواهد کرد. استفاده غیر ضروری یا سوء استفاده از هر آنتی بیوتیک می تواند منجر به کاهش اثر بخشی آن شود.

نحوه استفاده

برای استفاده از قطره های چشم، ابتدا دست های خود را بشویید. برای جلوگیری از آلودگی، نوک قطره ای را لمس نکنید و یا آن را به چشم یا هر سطح دیگر لمس کنید. فقط در چشم ها استفاده کنید. تزریق نکنید

هنگام استفاده از این دارو، لنزهای تماسی را نپوشانید. لنزهای تماسی را بر اساس دستورالعمل های تولید کننده استریل کنید و قبل از شروع دوباره استفاده از آنها با پزشک خود مشورت کنید.

سر خود را به عقب بچرخانید، به سمت بالا نگاه کنید، و پلک پایین را پایین بیاورید تا یک کیسه بسازید. قطره چکان را به طور مستقیم بر روی چشم خود نگه دارید و یک قطره را به کیسه تحت هدایت دکتر خود قرار دهید. به پایین نگاه کنید، به آرامی چشم ها را ببندید و یک انگشت را در گوشه ی چشم خود قرار دهید (نزدیک بینی). قبل از باز کردن چشمان، 1 تا 2 دقیقه فشار دهید. این باعث می شود که دارو از تخلیه خارج شود. سعی نکنید چشمک زده یا مالش دهید اگر این کار را انجام داده اید یا اگر دوز شما بیش از یک قطره باشد، این مراحل را برای چشم دیگر تکرار کنید. قبل از رانندگی یا استفاده از ماشین آلات چند دقیقه صبر کنید تا چشم انداز شما روشن شود. قطره چکان را شستشو ندهید بعد از هر استفاده، کلاه قرمزی را جایگزین کنید.

دوز براساس وضعیت پزشکی شما و پاسخ به درمان است. پزشک شما ممکن است در ابتدا شما را برای استفاده از این دارو بیشتر راهنمایی کند، و پس از آن عفونت بهبود می یابد. با دقت دستورالعمل دکتر خود را دنبال کنید. پزشک شما ممکن است قطره جنتامایسین را برای استفاده در طول روز و پماد جنتامایسین در هنگام خواب تجویز کند.

اگر از نوع دیگری از داروهای چشم استفاده کنید (مانند قطره یا پماد)، حداقل 5 دقیقه قبل از مصرف داروهای دیگر صبر کنید. استفاده از قطره چشم قبل از پماد چشم، اجازه می دهد قطره به چشم وارد شود.

برای به دست آوردن بیشترین سود از این دارو به طور مرتب از این دارو استفاده کنید. برای کمک به شما به خاطر داشته باشید، هر روز از آن استفاده کنید. ادامه آن را برای زمان کامل تجویز کنید. متوقف کردن دارو به زودی ممکن است اجازه دهد که باکتری ها همچنان رشد کنند که ممکن است منجر به بازگشت عفونت شود.

اگر وضعیت شما همچنان ادامه پیدا کند یا بدتر شود، به پزشک خود بگویید.

فارماکودینامیک

جنتامایسین یک آنتی بیوتیک آمینوگلیکوزید وسیع است. Aminoglycosides با اتصال به subunit با باکتریایی 30S ribosomal کار می کنند، باعث اشتباه خواندن t-RNA، ترک باکتری قادر به سنتز پروتئین حیاتی برای رشد آن است. آمینوگلیکوزید ها عمدتا در عفونت هایی هستند که شامل باکتری های هوازی، گرم منفی مانند Pseudomonas، Acinetobacter و Enterobacter هستند. علاوه بر این، برخی از میکروب های باکتری، از جمله باکتری هایی که باعث سل می شوند، حساس به آمینوگلیکوزیدها هستند. عفونت های ناشی از باکتری های گرم مثبت نیز می توانند با آمینوگلیکوزیدها درمان شوند، اما انواع آنتی بیوتیک ها قوی تر و کمتر آسیب می رسانند. در گذشته آمینوگلیکوزید ها در ارتباط با آنتی بیوتیک های مرتبط با پنی سیلین در عفونت های استرپتوكوكی برای اثرات سینرژیت آنها، به ویژه در اندوكاردیت استفاده شده است. آمینوگلیکوزید ها در برابر باکتری های بی هوازی، قارچ ها و ویروس ها بی اثر هستند.

مکانیسم عمل

آمینوگلیکوزیدها مانند جنتامایسین "برگشت ناپذیر" به پروتئین های خاص 30S-subunit و 16S rRNA متصل می شوند. به طور خاص، جنتامایسین به چهار نوکلئوتید 16S rRNA و یک آمینو اسید پروتئین S12 متصل می شود. این باعث می شود که سایت رمزگشایی در مجاورت نوکلئوتید 1400 در 16S rRNA از زیر مجموعه 30S دخالت کند. این منطقه با پایه وحشی در پادکست tRNA تعامل دارد. این منجر به تداخل با پیچیدگی آغازین، نادرست سازی mRNA می شود بنابراین اسیدهای آمینه نادرست به پلیپپتید وارد شده به پپتیدهای غیرفعال یا سمی و تجزیه پلیسوما به مونوزوم های غیرفعال می شوند.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات