A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتداروهای خوراکی

سیپروفلوکساسین هیدروکلرید قرص 250mg؛ 500 میلی گرم، داروهای خوراکی

سیپروفلوکساسین هیدروکلرید قرص 250mg؛ 500 میلی گرم، داروهای خوراکی

Ciprofloxacin Hydrochloride Tablets 250mg; 500mg , Oral Medications

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 250 میلی گرم؛ 500 میلی گرم

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: یک میلیون قرص
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 1000 عدد / قلع، 10 عدد / تاول زده شده
زمان تحویل: 45days
قابلیت ارائه: یک میلیون قرص در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
محصول: قرص سیپروفلوکساسین هیدروکلراید مشخصات: 250 میلی گرم؛ 500 میلی گرم
استاندارد: BP، EP، USP بسته بندی: 1000 عدد / قلع، 10 عدد / تاول زده شده

سیپروفلوکساسین هیدروکلرید قرص 250mg؛ 500 میلی گرم، داروهای خوراکی

محصولات: قرص های سایپروفلوکساسین هیدروکلراید

مشخصات: 250mg؛ 500 میلی گرم

استاندارد: BP، USP

بسته بندی: 1000 عدد / قلع، 10 عدد / تاول

شرح:

قرص های سایپروفلوکساسین داروهای ضد میکروبی گسترده ای از ترکیبات ترکیبی هستند. قرصهای سیپروفلوکساسین با پوشش 250 میلی گرم، 500 میلی گرم و 750 میلی گرم (سایپروفلوکساسین معادل) در دسترس هستند. قرصهای سیپروفلوکساسین سفید یا سفید هستند.

علائم و کاربرد

Ciprofloxacin برای درمان عفونت های ناشی از جداسازی های حساس از میکروارگانیسم های تعیین شده در شرایط و گروه های بیمار ذکر شده در زیر نشان داده شده است. برای دریافت توصیه های خاص، لطفا دزکردن و مدیریت را ببینید.

بیماران بزرگسال

عفونت های دستگاه ادراری ناشی از Escherichia coli، Klebsiella pneumoniae، Enterobacter cloacae، Serratia marcescens، Proteus mirabilis، Providencia rettgeri، Morganella morganii، Citrobacter koseri (دامپوروس)، Citrobacter freundii، Pseudomonas aeruginosa، Staphylococcus epidermidis حساس به متی سیلین، Staphylococcus saprophyticus یا وانکومایسین- Enterococcus faecalis حساس

سيستيت بدون عارضه حاد در زنان ناشي از Escherichia coli يا Staphylococcus saprophyticus.

پروستاتیت باکتریایی مزمن ناشی از اشرشیا کولی یا پروتئوس میرابیلیس.

عفونت های دستگاه تنفسی پایین تر ناشی از اشرشیاکلی، کلبسیلا پنومونیه، Enterobacter cloacae، Proteus mirabilis، Pseudomonas aeruginosa، Haemophilus influenzae، Haemophilus parainfluenzae یا Streptococcus pneumoniae حساس به پنی سیلین. * همچنین Moraxella catarrhalis برای درمان تشدید حاد برونشیت مزمن.

* Ciprofloxacin دارو برای اولین بار در درمان پنومونی احتمالی و یا تایید شده در ثانویه Streptococcus pneumoniae نیست.

سینوزیت حاد ناشی از آنفلوآنزا Haemophilus، Streptococcus pneumoniae حساس به پنی سیلین یا Moraxella catarrhalis.

عفونت های پوستی و پوستی ناشی از اشرشیاکلی، کلبسیلا پنومونی، Enterobacter cloacae، Proteus mirabilis، Proteus vulgaris، Providencia stuartii، Morganella morganii، Citrobacter freundii، Pseudomonas aeruginosa، Staphylococcus aureus حساس به متی سیلین، Staphylococcus epidermidis حساس به متسییلین یا Streptococcus pyogenes.

استخوان و عفونت مشترک ناشی از Enterobacter cloacae، Serratia marcescens، یا Pseudomonas aeruginosa.

عفونت های داخل شکمی پیچیده (که در ترکیب با مترونیدازول استفاده می شود) ناشی از اشرشیاکلی، سودوموناس آئروژینوزا، پروتئوس میرابیلیس، کلبسیلا پنومونیه یا باکروئیدس فریلیلیس است.

اسهال عفونی ناشی از اشرشیا کولی (جدایه انتروتوکسینژنتیک)، کمپیلوباکتر ژژونی، شیگلا بودیی †، شیگلا دیسنتریا، شیگلا فلکسنری یا شیگلا سونیه † هنگامی که درمان آنتی باکتریال نشان داده می شود.

† گرچه درمان عفونت های ناشی از این ارگانیسم در این سیستم ارگانال نتایج بالینی قابل توجهی نشان داد، در کمتر از 10 بیمار، اثربخشی مورد بررسی قرار گرفت.

تب تیفوئید (تب و اسهال) ناشی از سالمونلا تیفی.

نکته: اثربخشی سایپروفلوکساسین در ریشه کن شدن حالت حامل مزمن نوعی مزمن نشان داده شده است.

Gonorrhea گردن رحم و مجاری ادرار ناشی از Neisseria gonorrhoeae.

بیمار کودکان (1 تا 17 ساله)

عفونت های دستگاه ادراری پیچیده و پیلونفریت ناشی از اشرشیا کولی.

نکته: اگر چه در آزمایشات بالینی مؤثر است، سایپروفلوکساسین یک داروی انتخابی اول در جمعیت اطفال به علت افزایش شیوع عوارض جانبی نسبت به کنترل ها، از جمله وقایع مربوط به مفاصل و / یا بافت اطراف نیست. (هشدارها، اقدامات احتیاطی، استفاده از کودکان، واکنش های ناخواسته و مطالعات کلینیکی را ببینید.) سیپروفلوکساسین، مانند سایر فلوروکینولون ها، همراه با آرتروپاتی و تغییرات هیستوپاتولوژیک در مفصل های وزن بدن جانوران جوان است. (به فارماکولوژی حیوانات مراجعه کنید.)

بزرگسالان و کودکان

سم زدایی استنشاقی (پس از قرار گرفتن در معرض)

برای کاهش بروز یا پیشرفت بیماری پس از قرار گرفتن در معرض Bacillus anthracis آرسنیک.

غلظت سرمی Ciprofloxacin در انسان ها به عنوان نقطه پایانی جایگزین به طور قابل ملاحظه ای احتمالا پیش بینی سود بالینی را ارائه می دهد و پایه اولیه برای تایید این نشانه را فراهم می کند. 5 اطلاعات بالینی حمایت کننده برای سایپروفلوکساسین برای پیشگیری از پس از قرار گرفتن در معرض سم زدایی در طی حملات زخم زدگی اکتبر 2001 به دست آمد .

اگر موجودات بی هوازی مشکوک به مشارکت در عفونت باشند، باید درمان مناسب انجام شود. قبل از درمان، باید کشت و تست حساسیت انجام شود تا جداسازی و شناسایی ارگانیسم هایی که باعث عفونت می شوند و حساسیت آنها نسبت به سایپروفلوکساسین را تعیین کند. درمان با سیپروفلوکساسین ممکن است قبل از نتایج این آزمایش ها آغاز شود؛ هنگامی که نتایج حاصل شود، درمان مناسب باید ادامه یابد. همانند سایر داروها، بعضی از جدایه های سودوموناس آئروژینوزا ممکن است در طی درمان با سایپروفلوکساسین مقاومت نسبتا سریع داشته باشند. تست های فرهنگی و حساسیتی که به طور دوره ای در طول درمان انجام می شود، نه تنها بر روی تاثیر درمانی ضد میکروبی، بلکه همچنین بر روی ظهور مقاومت باکتریایی، اطلاعات را فراهم می کند.

برای کاهش تولید باکتری مقاوم در برابر دارو و حفظ اثربخشی قرص های سایپروفلوکساسین و سایر داروهای ضد باکتری، قرص های سایپروفلوکساسین تنها باید برای درمان یا جلوگیری از عفونت هایی که اثبات شده یا به طور جدی مشکوک به باکتری های حساس هستند، استفاده شود. وقتی اطلاعات مربوط به فرهنگ و حساسیت در دسترس هستند، آنها باید در انتخاب یا اصلاح درمان ضد باکتری مورد توجه قرار گیرند. در صورت نبود چنین داده هایی، اپیدمیولوژی محلی و الگوهای حساسیت ممکن است به انتخاب تجربی درمان کمک کند.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات