A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتتزریق پودر خشک

تزریق داخل وریدی پودر خشک برای تزریق سفتوسیتیک سدیم 1 گرم

تزریق داخل وریدی پودر خشک برای تزریق سفتوسیتیک سدیم 1 گرم

Parenteral Administration Dry Powder For Injection Cefoxitin Sodium 1g

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 1g

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 100000 ویال
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 50 ویال / جعبه
زمان تحویل: 45days
قابلیت ارائه: 500، 000 ویال در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
محصول: سدیم سفتوسیتین برای تزریق مشخصات: 1g
استاندارد: BP، USP بسته بندی: 50 ویال / جعبه

تزریق داخل وریدی پودر خشک برای تزریق سفتوسیتیک سدیم 1 گرم

محصول: Cefoxitin سدیم برای تزریق

مشخصات: 1.0g

استاندارد: BP، USP

بسته بندی: 50 فنجان / جعبه

شرح :

Cefoxitin برای تزریق، USP شامل cefoxitin سدیم و نیمه مصنوعی، طیف گسترده ای از سفالوسپورین آنتی بیوتیک برای تزریق parenteral.

این پودر به عنوان یک پودر خشک در ویال تامین می شود و حاوی حدود 53.8 میلی گرم (2.3 میلی لیتر) سدیم در هر گرم فعالیت سفتوکسیتین است.

علائم و کاربرد:

رفتار

Cefoxitin برای تزریق، USP برای درمان عفونت های جدی ناشی از سوء حساسیت از میکروارگانیسم های تعیین شده در بیماری های ذکر شده در زیر نشان داده شده است.

(1) عفونت های دستگاه تنفسی پایین، از جمله پنومونی و آبسه ریه، ناشی از استرپتوکوک پنومونیه، استرپتوکوک های دیگر (به استثنای انتروکوک ها، به عنوان مثال، Enterococcus faecalis (سابق Streptococcus faecalis))، استافیلوکوک اورئوس (از جمله گونه های تولید کننده پنی سیلیناز)، Escherichia coli، Klebsiella ، Haemophilus influenzae و گونه Bacteroides.

(2) عفونت های دستگاه ادراری ناشی از Escherichia coli، گونه Klebsiella، Proteus mirabilis، Morganella morganii، Proteus vulgaris و گونه Providencia (از جمله P. rettgeri).

(3) عفونت های داخل شکمی، از جمله پریتونیت و آبسه داخل شکمی، ایجاد شده توسط Escherichia coli، گونه Klebsiella، گونه Bacteroides از جمله Bacteroides fragilis، و گونه Clostridium.

(4) عفونت های زنان و زایمان، از جمله اندومتریت، سلولیت لگنی و بیماری التهابی لگنی ناشی از اشرشیاکلی، Neisseria gonorrhoeae (از جمله گونه های تولید کننده پنی سیلیناز)، گونه های Bacteroides از جمله B. fragilis، گونه Clostridium، Peptococus niger، گونه پپتسترپتوکوک و استرپتوکوک آگالاکتی . Cefoxitin برای تزریق، USP، مانند سفالوسپورین ها، هیچ فعالیت در برابر Chlamydia trachomatis ندارد. بنابراین، هنگامی که Cefoxitin برای تزریق، USP در درمان بیماران مبتلا به التهاب لگنی استفاده می شود و C. trachomatis یکی از پاتوژن های مظنون است، باید پوشش مناسب ضد کلامیدیائی اضافه شود.

(5) سپتیکمی ناشی از استرپتوکوک پنومونیه، استافیلوکوک اورئوس (از جمله سویه های تولید کننده پنی سیلیناز)، اشرشیاکلی، گونه Klebsiella و گونه های باکروئیدس از جمله B. fragilis.

(6) عفونتهای استخوانی و مفصلی ناشی از استافیلوکوکوس اورئوس (از جمله سویه های تولید کننده پنی سیلیناز).

(7) عفونت های ساختاری پوست و پوست ناشی از استافیلوکوک اورئوس (از جمله سویه های تولید کننده پنی سیلیناز)، استافیلوکوک های اپیدرمیدیس، استرپتوکوکوس پیتوژنز و استرپتوکوک های دیگر (به استثنای انتروکوک ها مانند Enterococcus faecalis)، Escherichia coli، Proteus mirabilis، Klebsiella ، گونه های باکروئید شامل گونه B. fragilis، گونه Clostridium، Peptococcus niger و گونه Peptostreptococcus.

برای تشخیص حساسیت گیاهان سبب به تزریق Cefoxitin، USP، باید مطالعات مربوط به کشت و حساس بودن را انجام داد. درمان ممکن است در حالی که منتظر نتایج این مطالعات است شروع شود.

در مطالعات تطبیقی ​​تصادفی، Cefoxitin برای تزریق، USP و cephalothin نسبت به ایمنی و موثر در مدیریت عفونت ناشی از کوکی های گرم مثبت و میله های گرم منفی حساس به سفالوسپورین ها بود. Cefoxitin برای تزریق، USP درجه بالایی از ثبات در حضور بتا-lactamases باکتری، هر دو پنی سیلیناز و cephalosporinases است.

بسیاری از عفونت های ناشی از باکتری های گرم منفی هوازی و بی هوازی مقاوم به برخی از سفالوسپورین ها به Cefoxitin برای تزریق، USP پاسخ می دهند. به طور مشابه، بسیاری از عفونت های ناشی از باکتری های هوازی و بی هوازی مقاوم به برخی از آنتی بیوتیک های پنی سیلین (آمپی سیلین، کاربنی سیلین، پنی سیلین G) به درمان با Cefoxitin برای تزریق، USP پاسخ می دهند. بسیاری از عفونت های ناشی از مخلوط باکتری های هوازی و بی هوازی حساس به درمان با Cefoxitin برای تزریق، USP است.

جلوگیری

Cefoxitin برای تزریق، USP برای پیشگیری از عفونت در بیماران تحت عمل جراحی گوارشی غیر آلوده، هیسترکتومی واژینال، هیسترکتومی شکمی یا بخش سزارین نشان داده شده است.

اگر علائم عفونت وجود داشته باشد، نمونه هایی برای کشت باید برای شناسایی ارگانیسم های ایجاد شده به طوری که درمان مناسب ممکن است ایجاد نشده است.

برای کاهش تولید باکتری مقاوم در برابر دارو و حفظ اثربخشی Cefoxitin برای تزریق، USP و سایر داروهای ضد باکتری، Cefoxitin برای تزریق، USP باید فقط برای درمان و یا جلوگیری از عفونت هایی که اثبات شده یا قویا مشکوک به باکتری های حساس . هنگامی که اطلاعات مربوط به فرهنگ و حساسیت موجود است، آنها باید در انتخاب یا اصلاح درمان ضد باکتری مورد توجه قرار گیرند. در صورت نبود چنین داده هایی، اپیدمیولوژی محلی و الگوهای حساسیت ممکن است به انتخاب تجربی درمان کمک کند.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات