A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتتزریق پودر خشک

تزریق پودر خشک نیمه پودر استریل سدیم سفتی آکسون برای تزریق

تزریق پودر خشک نیمه پودر استریل سدیم سفتی آکسون برای تزریق

Sterile Semisynthetic Dry Powder Injection Ceftriaxone Sodium for Injection

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 0.25g، 0.5g، 1.0g، 2.0g

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 100000 ویال
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 50 ویال / جعبه
زمان تحویل: 45days
قابلیت ارائه: 500، 000 ویال در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
محصول: سدیم سلفریاکسون برای تزریق مشخصات: 0.25g، 0.5g، 1.0g، 2.0g
استاندارد: BP، USP بسته بندی: 50 ویال / جعبه

تزریق پودر خشک نیمه پودر استریل سدیم سفتی آکسون برای تزریق

محصول: Ceftriaxone Sodium for Injection

مشخصات: 0.25g، 0.5g، 1.0g، 2.0g

استاندارد: BP، USP

شرح :

سفتریاکسون برای تزریق، آنتی بیوتیک سفالوسپورین استریل، نیمه سنتتیک است، برای تزریق داخل وریدی یا عضلانی.

سفتریاکسون سدیم پودر کریستالی سفید یا زرد است که به راحتی در آب حل می شود، کمیاب در متانول محلول و بسیار کمی در اتانول محلول است. pH محلولی 1٪ آب تقریبا 6.7 است. رنگ راه حل های سفتریاکسون از زرد روشن به بوقلمون، بسته به طول ذخیره سازی، غلظت و رقیق استفاده می شود. Ceftriaxone برای تزریق، برای درمان عفونت های زیر هنگام ایجاد موجودات حساس نشان داده شده است.

شاخص ها و کاربرد:

قبل از شروع درمان با سفتریاکسون، نمونه های مناسب برای جداسازی ارگانیسم های عصبی و تعیین حساسیت به دارو به دست می آید. قبل از به دست آوردن نتایج آزمایش حساسیت، ممکن است درمان شود.

برای کاهش تولید باکتری مقاوم در برابر دارو و حفظ اثربخشی سفتریاکسون و سایر داروهای ضد باکتری، سفتریاکسون برای تزریق، باید USP فقط برای درمان یا جلوگیری از عفونت هایی که اثبات شده یا به طور جدی مشکوک به باکتری های حساس هستند، استفاده شود. وقتی اطلاعات مربوط به فرهنگ و حساسیت در دسترس هستند، آنها باید در انتخاب یا اصلاح درمان ضد باکتری مورد توجه قرار گیرند. در صورت نبود چنین داده هایی، اپیدمیولوژی محلی و الگوهای حساسیت ممکن است به انتخاب تجربی درمان کمک کند.

سفتریاکسون برای تزریق، USP برای درمان عفونت های زیر هنگام ایجاد ارگانیسم های حساس نشان داده می شود:

عفونت های ناشی از نقص دستگاه تنفسی ناشی از استرپتوکوک پنومونیه، استافیلوکوک اورئوس، آنفولانزای Haemophilus، Haemophilus parainfluenzae، Klebsiella pneumoniae، Escherichia coli، Enterobacter aerogenes، Proteus mirabilis یا Serratia marcescens.

ویروس اکتیویته باکتریایی ناشی از استرپتوکوک پنومونیه، آنفولانزای Haemophilus influenzae (از جمله سویه های تولید بتا-لاکتاماز) یا Moraxella catarrhalis (شامل سویه های تولید بتا-لاکتاماز).

نکته: در یک مطالعه، میزان داروهای بالینی درمان کمتری با یک دوز سفتریاکسون در مقایسه با 10 روز درمانی خوراکی مشاهده شد. در یک مطالعه دوم، میزان درمان در مقایسه با تزریق دوز سفتریاکسون برای تزریق، USP و مقایسه مقایسه شد. میزان بالستیک درمان بالینی درمان ceftriaxone باید با توجه به مزایای بالقوه درمان پارالنتیک در حد متعادل باشد

عفونت های ساختاری پوستی و پوستی ناشی از استافیلوکوکوس اورئوس، استافیلوکوک اپیدرمیدیس، استرپتوکوک پیکوژنز، استرپتوکوک گروهی از Viridans، Escherichia coli، Enterobacter cloacae، Klebsiella oxytoca، Klebsiella pneumoniae، Proteus mirabilis، Morganella morganii، * Pseudomonas aeruginosa، Serratia marcescens، Acinetobacter calcoaceticus، Bacteroides fragilis * یا گونه های پپتسترپتوکوک

عفونتهای مسیر یوری (پیچیده و بدون عارضه) ناشی از اشرشیا کولی، پروتئوس میرابیلیس، پروتئوس ولگاریس، مورگانلا مورگانیا یا کلبسیلا پنومونیه.

GONORRHEA (سرطان دهانه رحم / مجرای ادراری و رکتوم) ناشی از Neisseria gonorrhoeae، از جمله سویه های تولید کننده پنی سیلیناز و غیر پنی سیلیناز، و گونوره حنجره ای ناشی از سوء های تولید کننده Nonpenissillinase Neisseria gonorrhoeae.

بیماری PELVIC INFLAMMATORY ناشی از Neisseria gonorrhoeae. سفتریاکسون سدیم مانند سفتالوسپورین های دیگر، در برابر کلامیدیا تراکوماتیس فعال نیست. بنابراین، هنگامی که سفالوسپورین ها در درمان بیماران مبتلا به التهاب لگن و Chlamydia trachomatis مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از پاتوژن های مظنون است، باید پوشش ضد چل آمیدیا مناسب باشد.

استافیلوکوکوس اورئوس، استرپتوکوک پنومونیه، اشرشیاکلی، Haemophilus influenzae یا Klebsiella pneumoniae بواسیر است.

عفونتهای استخوانی و مشترک ناشی از استافیلوکوکوس اورئوس، استرپتوکوک پنومونیه، اشرشیاکلی، پروتئوس میرابیلیس، Klebsiella pneumoniae یا Enterobacter.

عفونتهای داخل شکمی که ناشی از اشرشیا کولی، Klebsiella pneumoniae، Bacteroides fragilis، گونه Clostridium (توجه داشته باشید: اکثر گونه های Clostridium difficile مقاوم هستند) یا گونه های پپتسترپتوکوک.

MENINGITIS ناشی از Haemophilus influenzae، Neisseria meningitidis یا Streptococcus pneumoniae است. Ceftriaxone نیز با موفقیت در تعدادی از موارد مننژیت و عفونت شنت ناشی از استافیلوکوک اپیدرمیدیس * و Escherichia coli مورد استفاده قرار گرفته است. *

* اثربخشی این ارگانیسم در این سیستم ارگان در کمتر از 10 عفونت مورد مطالعه قرار گرفت.

پروفیلاکس های جراحی تجویز قبل از عمل یک دوز 1 گرم دوز ceftriaxone ممکن است میزان بروز عوارض پس از عمل در بیماران تحت جراحی دسته بندی شده به عنوان آلوده یا بالقوه آلوده (به عنوان مثال، هیسترکتومی واژینال یا شکمی یا کوله سیستکتومی برای کولسیستیت فاکتور مزمن در بیماران با خطر بالا، از جمله افرادی که بیش از 70 سال سن دارند، با کولسیستیت حاد نیازی به ضد میکروبی درمانی ندارند، زردی انسدادی یا سنگ صفراوی مجرای معمولی) و در بیماران جراحی که عفونت آنها در محل عمل جراحی جدی است (به عنوان مثال در طی عمل جراحی بای پس عروق کرونر). اگرچه سفتریاکسون در پیشگیری از عفونت پس از عمل جراحی بای پس عروق کرونر اثبات شده است، اما آزمایشات کنترل شده با پلاسبو برای بررسی هر یک از آنتی بیوتیک سفالوسپورین در پیشگیری از عفونت پس از عمل جراحی بای پس عروق کرونر انجام نشده است.

هنگامی که قبل از انجام مراحل جراحی که نشان داده شده است، یک دوز 1 گرم از سفتریاکسون تنها از اکثر عفونت ها به علت ارگانیسم های حساس در طول دوره استفاده می شود.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات