A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتتزریق پودر Lyophilized

داروهای ضد سرطان تزریق پودر لیوفیلیز Cisplatin برای تزریق 10mg 20mg

داروهای ضد سرطان تزریق پودر لیوفیلیز Cisplatin برای تزریق 10mg 20mg

Anti Cancer Drugs Lyophilized Powder Injection Cisplatin for Injection 10mg  20mg

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: Lyophilized، 10mg، 20mg

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 50،000 ویال
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 10 ویال / جعبه
زمان تحویل: 45days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 200، 000 ویال در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
محصول: سیس پلاتین برای تزریق مشخصات: Lyophilized، 10mg، 20mg
استاندارد: BP، USP بسته بندی: 10 ویال / جعبه

داروهای ضد سرطان تزریق پودر لیوفیلیز تزریق سیس پلاتین 10mg 20mg

محصول: سیس پلاتین برای تزریق

مشخصات: Lyophilized، 10mg، 20mg

استاندارد: BP، USP

بسته بندی: 10 فنجان / جعبه

شرح :

سیس پلاتین، سیس پلاتین یا سیس دیاممین دی هایکلروپلاتین (II) (CDDP) یک دارو شیمی درمانی مبتنی بر پلاتین است که برای درمان انواع مختلف سرطان ها، از جمله سارکوم، برخی از کارسینوم ها (مانند سرطان ریه کوچک سلول و سرطان تخمدان)، لنفوم و تومورهای سلول های ژنی . این اولین عضو این کلاس بود که در حال حاضر نیز شامل کربوپلاتین و اگزای پلاتین است.

نشانگر

برای درمان تومورهای متاستاز بیضه، تومورهای متاستاز تخمدان و سرطان پیشرفته مثانه.

فارماکودینامیک

سیس پلاتین یک ماده ضد التهابی در کلاس عوامل آلکالنی است و برای درمان انواع مختلف سرطان استفاده می شود. به دلیل توانایی آنها برای اضافه کردن گروه های آلکیل به گروه های الکترونگاتیو تحت شرایط موجود در سلول ها، عامل های آلکیلین به همین ترتیب نامگذاری شده اند. آنها رشد تومور را از طریق متصل کردن پایگاه های گوانین در رشته های DNA double helix متوقف می کنند - به طور مستقیم به DNA حمله می کنند. این باعث می شود که رشته ها نتوانند از هم جدا و جدا شوند. همانطور که در تکرار DNA لازم است، سلول ها دیگر نمی توانند تقسیم شوند. علاوه بر این، این داروها متیل یا سایر گروه های آلکیل را به مولکول هایی اضافه می کند که در آن تعلق ندارند، که به نوبه خود مانع از استفاده صحیح آنها از طریق جفت پایه می شود و موجب غلط کردن DNA می شود. عوامل آلکیلینگ چرخه سلولی غیر اختصاصی هستند. عوامل آلکیل کردن با سه مکانیسم مختلف کار می کنند که هر یک از آنها نتیجه ی مشابهی را به وجود می آورد - اختلال عملکرد DNA و مرگ سلولی.

مکانیسم عمل

عوامل آلکیل کردن با سه مکانیزم مختلف کار می کنند: 1) پیوستگی گروه های آلکیل به پایگاه های DNA، در نتیجه DNA با استفاده از آنزیم های ترمیم شده در تلاش برای جایگزینی پایگاه های آلکیل شده، جلوگیری از سنتز DNA و رونویسی RNA از DNA آسیب دیده، 2) DNA آسیب از طریق تشکیل پیوندهای متقاطع (پیوند بین اتم در DNA) که مانع از جدا شدن دی ان ای برای سنتز و یا رونویسی می شود، و 3) ایجاد اختلال نوکلئوتیدهای منجر به جهش.

دوزهای بالغ بالغ

50 تا 70 میلی گرم در متر مربع با تزریق IV به صورت یک دوز در هر 3 تا 4 هفته با سایر عوامل 75 تا 100 میلی گرم در متر مربع با تزریق IV به صورت یک دوز مجزا هر 21 روز با پلاکتکسل 20 میلی گرم / با bleomycin و etoposide؛ تکرار هر 3 wk برای دو یا چند دوره

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات