A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتحجم کوچک تزریقی

50 میلی گرم + 5 میلی گرم تزریق استراديول والراست

50 میلی گرم + 5 میلی گرم تزریق استراديول والراست

Contraceptive Small Volume Parenterals 50mg + 5mg Estradiol Valerate Injection

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 50mg + 5mg

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 300، 000 آمپر
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 10 آمپر / جعبه
زمان تحویل: 45days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 200، 000 آمپر در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
بسته بندی: 10 آمپر / جعبه محصول: تزریق Norethisterone Enanthate و Estradiol Valerate
مشخصات: 50mg + 5mg استاندارد: در خانه

50 میلی گرم + 5 میلی گرم تزریق استراديول والراست

محصولات: تزریق نورتیزسترون Enanthate و Estradiol Valerate

مشخصات: 50mg + 5mg

استاندارد: در خانه

بسته بندی: 10 آمپر / جعبه

ترکیب: هر Mesigyna میلی لیتر حاوی 50 میلیگرم نورتیزسترون انانتات و 5 میلی گرم استراديول والرات است.

مواد افزودنی: روغن کرچک و بنزیل بنزوات

علائم درمانی: پیشگیری از هورمون.

موارد منع مصرف: از آنجائیکه نورتیزسترون و انسداد استرویید وولیدر، تزریق شامل هر دو استروژن و پروژستین است، احتیاط های لازم برای استفاده از آن مشابه مواردی است که برای COC ها وجود دارد.

Compound Norethisterone Enanthate and estradiol valerate تزریق در حضور هر یک از شرایط ذکر شده در زیر استفاده نمی شود. شما باید بلافاصله هنگام استفاده از آماده شدن هر کدام از آنها برای اولین بار در طول استخدام خود متوقف کنید:

• وجود یا سابقه ترومبوتیک / ترومبوآمبولیک شریانی یا وریدی (مثلا ترومبوز ورید عمقی، آمبولی ریوی، انفارکتوس میوکارد) یا سکته مغزی.

• حضور یا تاریخ علائم قبلی ترومبوز (مثلا حمله ایسکمیک گذرا، آنژین پاتریسیس).

• تاریخچه میگرن با علائم عصبی مرکزی.

• دیابت با درگیری عروقی.

• وجود یک عامل خطر جدی یا عوامل خطر متعدد برای ترومبوز شریانی یا وریدی ممکن است منع مصرف را نیز داشته باشد (به موارد احتياط مراجعه کنيد).

• وجود یا سابقه بیماری شدید کبد در حالی که ارزش عملکرد کبد به حالت عادی بازگشته است.

• حضور یا تاریخ تومورهای کبدی (خوش خیم یا بدخیم).

• سرطان های شناخته شده یا مشکوک تحت تاثیر استروئید های جنسی (از جمله اندام های تناسلی یا سینه).

• خونریزی واژینال تشخیص داده نشده است.

• بارداری شناخته شده یا مشکوک به آن.

• حساسیت به مواد فعال یا هر یک از مواد افزودنی.

مقدار و نحوه مصرف :

نحوه استفاده از نورتیزسترون انانات و استرادیول وریدی. تزریق: تزریق ترکیب نورتیسترون انانات و استرادیول وریدی تزریق همیشه عمیق به صورت داخل عضلانی (ترجیحا در ناحیه زخمی و به عنوان یک جایگزین بازو) اعمال می شود. تزریق ها همیشه به آرامی انجام می شود (نگاه کنید به واکنش های ناخواسته). آیا لازم است برای پوشش محل تزریق با نوار چسب، برای جلوگیری از بازگشت برگشت به راه حل.

شروع به ترکیب نورتیستئونون انتانات و استرادیول وریدی تزریق:

اگر قبل از پیشگیری از بارداری هورمونی استفاده نکرده اید: در صورت امکان، Norethisterone Enanthate و استرادیول وریدی تجویز کنید. تزریق اولین روز چرخه طبیعی زن، یعنی روز اول خونریزی قاعدگی است. شما همچنین می توانید در روزهای 2 تا 5 از چرخه شروع کنید، اما در این حالت توصیه می کنیم در طول 7 روز اول بعد از تزریق یک روش مانع اضافی استفاده کنید.

برای جایگزین یک قرص ضد بارداری خوراکی (COC): به طور پیش فرض یک زن باید از ترکیب نورتیسترون انانات و استرادیول وریدر استفاده کند. تزریق بلافاصله پس از مصرف قرص AOC فعال برای حداقل 7 روز یا به طور مستقیم بعد از آخرین قرص فعال از ظرف.

برای برطرف کردن یک روش مبتنی بر پروژستین (مینی پیل، تزریق، ایمپلنت) و یا سیستم داخل رحمی (IUS) پروژستروژن را آزاد کنید: یک زن میتواند هر روز یک مینیبری را جایگزین (در مورد ایمپلنت یا SIU در همان روز بازنشستگی، آیا تزریق بعدی در صورت تزریق بعدی است) اما در همه موارد باید توصیه شود علاوه بر استفاده از روش مانع در 7 روز اول پس از تزریق.

پس از یک سقط جنین در سه ماهه اول: ممکن است زن در عرض یک هفته پس از سقط جنین شروع به فعالیت کند. در انجام این کار، نیازی به اقدامات پیشگیری از بارداری نیست.

پس از زایمان یا سقط جنین در سه ماهه دوم: برای تغذیه با شیر مادر، به محدودیت های استفاده در دوران بارداری و شیردهی مراجعه کنید.

تزریق داخل وریدی نیتریسترون و استرادیول ورید تزریق تزریق باید بین 21 و 28 بعد از زایمان یا سقط در سه ماهه دوم یا اولین قاعدگی پس از زایمان اعمال شود. پس از انجام این کار، او باید در 7 روز اول پس از تزریق نورتیزسترون انانات و تزریق استرادیول وریدی تزریق شود. با این حال، اگر زن رابطه جنسی داشته باشد، ممنوع است که حاملگی قبل از شروع ترکیب نورتیسترون آنانتات و استرادیول وریدر تزریقی رخ دهد یا او باید انتظار داشته باشد اولین دوره قاعدگی خود را داشته باشد.

درمان تزریقات زیر: تزریق دوم و بعد از آن، بدون توجه به الگوی چرخه قاعدگی، در فواصل 3 ± 30 روز، یعنی حداقل 27 و حداکثر 33 روز، داده می شود.

فراتر از دوره تزریق بیش از 33 روز طول می کشد، شما نمی توانید از آن تاریخ با میزان لازم برای پیشگیری از بارداری استفاده کنید و از این رو توصیه می شود زنان از اقدامات پیشگیری از بارداری استفاده کنند.

اگر ظرف 30 روز پس از تزریق، خونریزی خارج شود، برای حاملگی باید از طریق آزمون مناسب مورد بررسی قرار گیرد.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات