A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتداروهای خوراکی

قرص سفتوکسیم Proxetil قرص های قرص، 100mg، 200mg داروهای خوراکی آنتی بیوتیک ها

قرص سفتوکسیم Proxetil قرص های قرص، 100mg، 200mg داروهای خوراکی آنتی بیوتیک ها

Cefpodoxime Proxetil Tablets Film coated Tablets, 100mg, 200mg Oral Medications Antibiotics

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: قرص های روکش دار، 100 میلی گرم، 200 میلی گرم

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 500، 000 قرص
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 10 / تلگراف
زمان تحویل: 45days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: یک میلیون قرص در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
محصول: قرص های سفتوپوکسیم Proxetil مشخصات: قرص های روکش دار، 100 میلی گرم، 200 میلی گرم
استاندارد: BP، USP بسته بندی: 10 / تلگراف

قرص سفتوکسیم Proxetil قرص های قرص، 100mg، 200mg داروهای خوراکی آنتی بیوتیک ها

محصولات: قرص های پروپسی سفتوکسیم

مشخصات: قرص های فیلم پوشش داده شده، 100mg، 200mg

استاندارد: BP، USP

بسته بندی: 10 عدد / تاول زده

شرح:

Cefpodoxime proxetil طیف گسترده ای، آنتی بیوتیک نیمه مصنوعی کلاس سفالوسپورین است. Cefpodoxime proxetil prodrug است. متابولیت فعال آن cefpodoxime است. تمام دوزهای cefpodoxime proxetil در این ورقه بیان شده اند از نظر بخش سلف پودوکسیم فعال. این دارو به عنوان قرص های پوشانده شده به رنگ قرمز عرضه می شود.

قرص های Cefpodoxime proxetil، USP شامل cefpodoxime proxetil USP معادل 100 میلی گرم یا 200 میلی گرم فعالیت cefpodoxime.

شاخص ها و کاربرد:

Cefpodoxime proxettil برای درمان بیماران مبتلا به عفونتهای خفیف تا متوسط ​​که ناشی از سوء حساسیت میکروارگانیسم های تعیین شده در شرایط ذکر شده در زیر نشان داده شده است، نشان داده شده است.

دوز توصیه شده، طول مدت درمان و جمعیت قابل استفاده در بیماران در میان این عفونت ها متفاوت است. برای دریافت توصیه های خاص، لطفا دزکردن و مدیریت را ببینید. اوتیسم حاد ناشی از استرپتوکوک پنومونیه (به استثنای گونه های مقاوم در برابر پني سيلين)، استرپتوکوک پيوژنز، Haemophilus influenzae (از جمله سويه های توليد کننده بتالاکتاماز) و يا Moraxella (Branhamella) catarrhalis (از جمله سويه هاي توليد کننده بتالاکتاماز) است.

فارنژیت و / یا لوزه های ناشی از استرپتوکوک پیتوژنز.

توجه: فقط پنی سیلین با استفاده از مسیر تزریق عضلانی در پیشگیری از تب روماتیسمی مؤثر است. Cefpodoxime proxetyl به طور کلی در ریشه کن کردن streptococci از oropharynx موثر است. با این حال، داده هایی که اثربخشی سلف پودوکسیم پروکسیت برای پیشگیری از تب بعدی روماتیسمی را در بر می گیرد، در دسترس نیست.

پنومونی ناشی از سکته مغزی ناشی از S. pneumoniae یا H. Influenzae (شامل سویه های تولید کننده بتالاکتاماز).

تشدید باکتری های حاد برونشیت مزمن ناشی از S. pneumoniae، H. influenzae (تنها سویه های تولید کننده غیر بتالاکتاماز) یا M. catarrhalis. داده ها در این زمان کافی برای ایجاد اثربخشی در بیماران با تشدید حاد باکتریایی برونشیت مزمن ناشی از گونه های تولید کننده بتا-لاکتاماز H. influenzae نیست.

گونوره حاد و بی نظیر و مجرای صفراوی ناشی از Neisseria gonorrhoeae (شامل سویه های تولید کننده پنی سیلیناز).

عفونت های حاد و غیر عادی ناحیه ای رکتوم در زنان به علت Neisseria gonorrhoeae (شامل سویه های تولید کننده پنی سیلیناز).

نکته: اثربخشی سففودوکسیم در درمان بیماران مرد با عفونتهای رکتال ناشی از N. gonorrhoeae مشخص نشده است. داده ها از استفاده از cefpodoxime proxettil در درمان عفونت های حنجره ای ناشی از N. gonorrhoeae در مردان یا زنان حمایت نمی کنند.

عفونت ناشی از ساختار پوستی و پوستی ناشی از استافیلوکوکوس اورئوس (از جمله سویه های تولید کننده پنی سیلیناز) یا استرپتوکوک پیکوژنز. آبسه ها باید به صورت بالینی مشخص شوند.

نکته: در آزمایشات بالینی، درمان موفقیت آمیز عوارض پوستی و پوستی بدون عارضه با دوز مرتبط بود. دوز موثر برای عفونت های پوستی بیشتر از مواردی بود که در سایر توصیه های توصیه شده استفاده می شد.

سینوزیت ماگزیلاری حاد ناشی از Haemophilus influenzae (شامل سویه های تولید کننده بتا-لاکتاماز)، استرپتوکوک پنومونیه و موراکهلا کاتارالیز.

عفونت های دستگاه عصبی مصنوعی (سیستیت) ناشی از اشرشیاکلی، کلبسیلا پنومونیه، پروتئوس میرابیلیس یا استافیلوکوک ساپروفیتیکوس.

نکته: در نظر گرفتن استفاده از cefpodoxime proxetyl در درمان زیستی، میزان پایین آمدن باکتری های سلفوپودوکسیم پروکستیل باید در برابر افزایش میزان ریشه کنی و پروفایل های ایمنی مختلف برخی از کلاس های دیگر مورد تایید قرار گیرد.

نمونه های مناسب برای آزمایش باکتریال باید به منظور جداسازی و شناسایی موجودات عفونی و تعیین حساسیت آنها به سففودوکسیم به دست آید. در حالی که انتظار می رود نتایج این مطالعات ممکن است درمان شود. هنگامی که این نتایج در دسترس قرار گیرد، بایستی ضد میکروبی درمان شود.

برای کاهش تولید باکتری مقاوم در برابر دارو و حفظ اثربخشی سلف پودوکسیم پروکستیل و سایر داروهای ضد باکتری، cefpodoxime proxettil باید فقط برای درمان یا جلوگیری از عفونت هایی که اثبات شده یا به طور جدی مشکوک به باکتری های حساس هستند، استفاده شود. وقتی اطلاعات مربوط به فرهنگ و حساسیت در دسترس هستند، آنها باید در انتخاب یا اصلاح درمان ضد باکتری مورد توجه قرار گیرند. در صورت نبود چنین داده هایی، اپیدمیولوژی محلی و الگوهای حساسیت ممکن است به انتخاب تجربی درمان کمک کند.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات