A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتداروهای خوراکی

قرص قرص کلاریترومایسین قرص های قرص، 250mg، 500mg داروهای خوراکی آنتی بیوتیک ها

قرص قرص کلاریترومایسین قرص های قرص، 250mg، 500mg داروهای خوراکی آنتی بیوتیک ها

Clarithromycin Tablets Film coated Tablets, 250mg, 500mg Oral Medications Antibiotics

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: قرص های روکش دار، 250mg، 500mg

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 500، 000 قرص
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 10 / تلگراف
زمان تحویل: 45days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: یک میلیون قرص در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
محصول: قرص های کلاریترومایسین مشخصات: قرص های روکش دار، 250mg، 500mg
استاندارد: BP، USP بسته بندی: 10 / تلگراف

قرص قرص کلاریترومایسین قرص های قرص، 250mg، 500mg داروهای خوراکی آنتی بیوتیک ها

محصولات: قرص های کلاریترومایسین

مشخصات: قرص های فیلم با پوشش، 250mg، 500mg

استاندارد: BP، USP

بسته بندی: 10 عدد / تاول زده

شرح:

کلاریترومایسین یک آنتی بیوتیک ماکرولید نیمه سنتتیک است. از نظر شیمیایی، آن 6 - O - methylerytromycin است. هر قرص سفید تا قرمز سفید، بیضی شکل، دوقطبی و قرمز حاوی 250 میلی گرم یا 500 میلی گرم کلاریترومایسین است.

علائم و کاربرد

قرص های Clarithromycin برای درمان عفونت های خفیف تا متوسط ​​که ناشی از سوء هاضمه های حساس از میکروارگانیسم های تعیین شده در شرایط ذکر شده اند نشان داده شده اند.

بزرگسالان: فرنژیت / تونسیلیت ناشی از استرپتوکوک پیکوژنس (دارو معمولی در درمان و پیشگیری از عفونت استرپتوکوک و پیشگیری از تب روماتیسمی، پنی سیلین است که به وسیله روش عضلانی یا خوراکی تجویز می شود. کلاریترومایسین به طور کلی در ریشه کن کردن S pyogenes از نازوفارنکس؛ با این حال، اطلاعاتی که اثربخشی کلاریترومایسین را در پیشگیری از تب روماتیسمی دنبال می کند در حال حاضر در دسترس نیست.)

سینوزیت ماگزیلاری حاد ناشی از آنفولانزای Haemophilus influenzae، Moraxella catarrhalis یا Streptococcus pneumoniae

تشدید باکتری حاد برونشیت مزمن به علت Haemophilus influenzae، Haemophilus parainfluenzae، Moraxella catarrhalis یا Streptococcus pneumoniae

پنومونی به دست آمده از جامعه به علت Haemophilus influenzae، Mycoplasma pneumoniae، Streptococcus pneumoniae یا Chlamydia pneumoniae (TWAR)

عفونت ناشی از ساختار پوستی و پوستی به علت استافیلوکوک اورئوس یا استرپتوکوکسیپوگنس (آبسه ها معمولا نیاز به زهکشی جراحی دارند.)

عفونت های میکروباکتریایی منتشر شده به دلیل Mycobacterium avium یا Mycobacterium intracellulare

قرصهای کلاریترومایسین در ترکیب با آموکسی سیلین و لانزوپرازول یا کپسول های اندوپروتئین اومپرازول، به عنوان درمان سه گانه، برای درمان بیماران مبتلا به عفونت H. pylori و زخم دوازدهه (تاریخچه فعال یا زوج دوازده ساله) برای ریشه کن کردن حاد نشان داده شده اند. پیلوری

قرص های کلاریترومایسین در ترکیب با کپسول های امپرازول یا قرص های ranitidine بیسموت سیترات نیز برای درمان بیماران مبتلا به زخم فعال دوازدهه همراه با عفونت H. pylori نشان داده شده است. با این حال، رژیمهایی که حاوی کلاریترومایسین به عنوان یک عامل ضد میکروبی هستند، بیشتر احتمال دارد که با ایجاد مقاومت در برابر کلاریترومایسین در بیماران مبتلا به شکست درمانی همراه باشد. رژیم های حاوی کلاریترومایسین نباید در بیماران با جدایی های مقاوم در معرض شناخته شده یا مشکوک به کلاریترومایسین استفاده شوند، زیرا اثر درمان در این شرایط کاهش می یابد.

در بیماران مبتلا به شکستگی درمانی، آزمایش احتمالی باید انجام شود در صورت امکان. اگر مقاومت در برابر کلاریترومایسین نشان داده شود، درمان با کلاریترومایسین توصیه می شود. ریشه کنی H. pylori برای کاهش خطر عود زخم دوازدهه به اثبات رسیده است.

کودکان (قرص های قرص کلاریترومایسین): فاری نژید / تونسیلیت ناشی از استرپتوکوک پیکوژنز

پنومونی به دست آمده از جامعه به علت مایکوپلاسما پنومونیه، استرپتوکوک پنومونیه یا کلامیدیا پنومونیه (TWAR)

سینوزیت ماگزیلاری حاد ناشی از آنفولانزای Haemophilus، Moraxella catarrhalis یا Streptococcus pneumoniae

رسانه های اوتیوم حاد به علت Haemophilus influenzae، Moraxella catarrhalis یا Streptococcus pneumoniae.

عفونت ناشی از ساختار پوستی و پوستی به علت استافیلوکوک اورئوس یا استرپتوکوکسیپوگنس (آبسه ها معمولا نیاز به زهکشی جراحی دارند.)

عفونت های میکروباکتریایی منتشر شده به دلیل Mycobacterium avium یا Mycobacteriumintracellulare

پیشگیری: قرصهای کلاریترومایسین برای جلوگیری از بیماری مزانشیمی مایع (MAC) منتشر شده در بیماران مبتلا به عفونت پیشرفته اچ آی وی مشخص شده اند.

برای کاهش تولید باکتری مقاوم در برابر دارو و حفظ اثربخشی کلاریترومایسین و سایر داروهای ضد باکتری، کلاریترومایسین باید فقط برای درمان یا جلوگیری از عفونت هایی که اثبات شده یا به شدت مشکوک به باکتری های حساس هستند، استفاده شود. وقتی اطلاعات مربوط به فرهنگ و حساسیت در دسترس هستند، آنها باید در انتخاب یا اصلاح درمان ضد باکتری مورد توجه قرار گیرند. در صورت نبود چنین داده هایی، اپیدمیولوژی محلی و الگوهای حساسیت ممکن است به انتخاب تجربی درمان کمک کند.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات