A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتداروهای چشم پزشکی

0.4٪ 10 میلی لیتر داروهای Ophthalmic قطره گوش سولفات گنتامایسین / قطره چشم Gentamycin

0.4٪ 10 میلی لیتر داروهای Ophthalmic قطره گوش سولفات گنتامایسین / قطره چشم Gentamycin

0.4% 10 ml Ophthalmic Medication Gentamicin Sulfate Ear Drops / Gentamycin Eye Drops

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 0.4٪ 10 میلی لیتر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 200، 000 بطری
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک بطری / جعبه
زمان تحویل: 45 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 400، 000 بطری در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
قدرت: 0.4٪ 10 میلی لیتر بسته بندی: یک بطری / جعبه
فرم مصرف: قطره چشم عناصر فعال: گنتامایسین سولفات

0.4٪ 10 میلی لیتر داروهای Ophthalmic قطره گوش سولفات گنتامایسین / قطره چشم Gentamycin

محصول: قطره چشم و قطره گوش سولفات گنتامایسین

اثر و قدرت: قطره، 0.4٪ 10ml

بسته بندی: 1 بیتل / جعبه

استاندارد: USP / BP

پرونده: آماده ارسال

شرح :

جنتامایسین سولفات، یک آنتی بیوتیک محلول در آب گروه آمینوگلیکوزید، با رشد Micromonospora purpurea، actinomycete مشتق شده است.

نشانگر

راه حل چشم پزشکی استاتیک ژنتیک سولفات در درمان موضعی عفونت های باکتری چشم، از جمله ملتحمه، کراتیت، کراتوکونژکتیویت، زخم های قرنیه، بلفاریت، blepharoconjunctivitis، meibomianitis حاد و داکریوسیستیت ناشی از سوء حساسیت از میکروارگانیسم های زیر نشان داده شده است:

استافیلوکوکوس اورئوس، استافیلوکوک اپیدرمیدیس، استرپتوکوکوس پیتوژنز، استرپتوکوک پنومونیه، Enterobacter aerogenes، اشرشیاکلی، Haemophilus influenzae، Klebsiella pneumoniae، Neisseria gonorrhoeae، Pseudomonas aeruginosa و Serratia marcescens.

DOSAGE & ADMINISTRATION

راه حل چشم پزشکی استاتیک سولفات جنتامایسین؛ هر چهار ساعت یک یا دو قطره را در چشم (ها) آسیب دیده تزریق کنید. در عفونت های شدید، دوز ممکن است به میزان دو بار در هر ساعت افزایش یابد.

احتیاط

عمومی

استفاده طولانی مدت از آنتی بیوتیک های موضعی ممکن است سبب رشد بیش از حد ارگانیسم های غیر حساس مانند قارچ ها شود. مقاومت باکتریایی به جنتامایسین نیز ممکن است رشد کند. اگر تخلیه خونریزی، التهاب یا درد دچار تشدید شود، بیمار باید استفاده از دارو را قطع و با پزشک مشورت کند.

اگر تحریک یا حساسیت بیش از حد به هر یک از مواد تشکیل دهنده دارو، بیمار باید از این آماده سازی استفاده نکنید و باید درمان مناسب صورت گیرد.

اطلاعات برای بیماران

برای جلوگیری از آلودگی، نوک ظرف را به چشم، پلک یا هر سطحی نپوشانید.

سرطان زایی، موتاژنز، اختلال باروری

هیچ گونه سرطان زایی و یا اختلال در مطالعات باروری در جنتامایسین منتشر نشده است. آنتی بیوتیک آمینوگلیکوزید غیرموتاژن یافت شده است.

بارداری

بارداری رده C

نشان داده شده است که جنتامایسین باعث کاهش وزن بدن، وزن کلی کلیه و شمارش گلومرولی میانی در موشهای نوزاد تازه متولد شده می شود که به صورت سیستمیک به موشهای باردار در روزانه تقریبا 500 برابر حداکثر حداکثر توصیه شده از میزان انسداد چشم انسان توصیه می شود. مطالعات کافی و کنترل شده در زنان باردار وجود ندارد. جنتامایسین باید در دوران بارداری فقط در صورتی استفاده شود که احتمال بالقوه خطر ابتلا به جنین را توجیه کند.

استفاده کودکان

ایمنی و اثربخشی نوزادان مشخص نشده است.

فارماکودینامیک

جنتامایسین یک آنتی بیوتیک آمینوگلیکوزید وسیع است. Aminoglycosides با اتصال به subunit با باکتریایی 30S ribosomal کار می کنند، باعث اشتباه خواندن t-RNA، ترک باکتری قادر به سنتز پروتئین حیاتی برای رشد آن است. آمینوگلیکوزید ها عمدتا در عفونت هایی هستند که شامل باکتری های هوازی، گرم منفی مانند Pseudomonas، Acinetobacter و Enterobacter هستند. علاوه بر این، برخی از میکروب های باکتری، از جمله باکتری هایی که باعث سل می شوند، حساس به آمینوگلیکوزیدها هستند. عفونت های ناشی از باکتری های گرم مثبت نیز می توانند با آمینوگلیکوزیدها درمان شوند، اما انواع آنتی بیوتیک ها قوی تر و کمتر آسیب می رسانند. در گذشته آمینوگلیکوزید ها در ارتباط با آنتی بیوتیک های مرتبط با پنی سیلین در عفونت های استرپتوكوكی برای اثرات سینرژیت آنها، به ویژه در اندوكاردیت استفاده شده است. آمینوگلیکوزید ها در برابر باکتری های بی هوازی، قارچ ها و ویروس ها بی اثر هستند.

مکانیسم عمل

آمینوگلیکوزیدها مانند جنتامایسین "برگشت ناپذیر" به پروتئین های خاص 30S-subunit و 16S rRNA متصل می شوند. به طور خاص، جنتامایسین به چهار نوکلئوتید 16S rRNA و یک آمینو اسید پروتئین S12 متصل می شود. این باعث می شود که سایت رمزگشایی در مجاورت نوکلئوتید 1400 در 16S rRNA از زیر مجموعه 30S دخالت کند. این منطقه با پایه وحشی در پادکست tRNA تعامل دارد. این منجر به تداخل با پیچیدگی آغازین، نادرست سازی mRNA می شود بنابراین اسیدهای آمینه نادرست به پلیپپتید وارد شده به پپتیدهای غیرفعال یا سمی و تجزیه پلیسوما به مونوزوم های غیرفعال می شوند.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات