A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتداروهای چشم پزشکی

عصاره سولفات جنتامایسین داروهای چشم پزشکی پماد چشم قطره

عصاره سولفات جنتامایسین داروهای چشم پزشکی پماد چشم قطره

Gentamicin Sulfate Ointment Ophthalmic Medication Ointment Eye Drop

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 0.4٪، 3g 0.3٪، 5g

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 200، 000 بطری
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک بطری / جعبه
زمان تحویل: 45 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 400، 000 بطری در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
قدرت: 0.4٪، 3g 0.3٪، 5g بسته بندی: یک بطری / جعبه
فرم مصرف: قطره چشم عناصر فعال: گنتامایسین سولفات

عصاره سولفات جنتامایسین داروهای چشم پزشکی پماد چشم قطره

پماد گنتامایسین سولفات چشم

مقدار و قدرت: 0.4٪، 0.3g 0.3g ، 5g

بسته بندی: 1 بیتل / جعبه

استاندارد: USP / BP

شرح :

جنتامایسین سولفات، یک آنتی بیوتیک محلول در آب گروه آمینوگلیکوزید، با رشد Micromonospora purpurea، actinomycete مشتق شده است.

نحوه استفاده:

برای اعمال پماد چشم، ابتدا دست های خود را بشویید. برای جلوگیری از آلودگی، مراقب باشید که نوک لوله را لمس نکنید یا اجازه ندهید که چشم، پلک یا هر سطح دیگر را لمس کنید. فقط به چشم ها اعمال شود تزریق نکنید

هنگام استفاده از این دارو، لنزهای تماسی را نپوشانید. لنزهای تماسی را بر اساس دستورالعمل های تولید کننده استریل کنید و قبل از شروع دوباره استفاده از آنها با پزشک خود مشورت کنید.

برای اعمال پماد چشم، سر خود را بچرخانید، نگاه کنید، و به آرامی پلک پایین را بکشید تا یک کیسه بسازید. یک نیمی از اینچ (1.3 سانتیمتر) نوار پماد را به کیسه ای که تحت نظر دکتر شما است، قرار دهید. به آرامی چشم را ببندید و چشمها را در جهت رسیدن به دارو گسترش دهید. سعی نکنید چشمک بزنید و چشم را مالش ندهید. اگر این کار را انجام دهید، این مراحل را برای چشم دیگر تکرار کنید. نوک لوله پماد را با یک بافت تمیز برای پاک کردن داروهای اضافی قبل از تجدید آن پاک کنید. قبل از رانندگی یا استفاده از ماشین آلات چند دقیقه صبر کنید تا چشم انداز شما روشن شود.

دوز براساس وضعیت پزشکی شما و پاسخ به درمان است. پزشک شما ممکن است در ابتدا شما را برای استفاده از این دارو بیشتر راهنمایی کند، و پس از آن عفونت بهبود می یابد. دوز خود را افزایش ندهید و یا بیشتر از دستورالعمل استفاده کنید. پزشک شما ممکن است قطره جنتامایسین را برای استفاده در طول روز و پماد جنتامایسین در هنگام خواب تجویز کند.

اگر از نوع دیگری از داروهای چشم استفاده کنید (مانند قطره یا پماد)، حداقل 5 دقیقه قبل از مصرف داروهای دیگر صبر کنید. استفاده از قطره چشم قبل از پماد چشم، اجازه می دهد قطره به چشم وارد شود.

برای به دست آوردن بیشترین سود از این دارو به طور مرتب از این دارو استفاده کنید. برای کمک به شما به خاطر داشته باشید، هر روز از آن استفاده کنید. ادامه آن را برای زمان کامل تجویز کنید. متوقف کردن دارو به زودی ممکن است اجازه دهد که باکتری ها همچنان رشد کنند که ممکن است منجر به بازگشت عفونت شود.

اگر وضعیت شما همچنان ادامه پیدا کند یا بدتر شود، به پزشک خود بگویید.

اثرات جانبی :

خارش چشم / سوزش / قرمزی چشم یا تاری دید چشمگیر ممکن است رخ دهد. اگر هر یک از این اثرات همچنان ادامه داشته باشد یا بدتر شود، به سرعت به پزشک یا داروساز خود بگویید.

به یاد داشته باشید که پزشک شما این دارو را تجویز کرده است زیرا او قضاوت کرده است که منافع شما بیشتر از خطر عوارض جانبی است. بسیاری از افراد مبتلا به این دارو عوارض جانبی جدی ندارند.

استفاده از این دارو برای دوره های طولانی مدت یا تکراری ممکن است به سایر انواع عفونت های چشم، از جمله عفونت های قارچی منجر شود. در صورت بروز علائم جدید یا عوارض چشم (مانند درد، تورم، ترشحات ضخیم یا گلوله)، از مصرف این دارو متوقف شوید و با پزشک خود مشورت کنید.

به ندرت، محصولات جنتامایسین مورد استفاده در چشم ممکن است جذب شوند و ممکن است عوارض جانبی جدی ایجاد کنند. اگر هر کدام از این عوارض جانبی کمیاب اما جدی به وجود آید، به پزشک خود اطلاع دهید: کبودی / خونریزی آسان، تغییرات ذهنی / خلقی (مانند توهم).

واکنش بسیار حساس به آلرژیک این دارو نادر است. اما اگر متوجه علائم یک واکنش شدید آلرژیک شدید بشوید، از جمله: خارش، خارش / تورم (به ویژه صورت / زبان / گلو)، سرگیجه شدید، مشکل تنفس، در صورت نیاز به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

این یک لیست کامل از عوارض جانبی احتمالی نیست. اگر اثرات دیگری را که در بالا ذکر نشده است متوجه شوید، با پزشک یا داروساز خود تماس بگیرید.

احتیاط:

قبل از استفاده از جنتامایسین، اگر به آن حساسیت دارید، به پزشک یا داروساز خود بگویید؛ یا به سایر آنتی بیوتیکهای آمینوگلیکوزید (مانند توبرامایسین)؛ یا اگر آلرژی دارید. این محصول ممکن است حاوی مواد غیر فعال باشد که می تواند واکنش های آلرژیک و سایر مشکلات را ایجاد کند. برای اطلاعات بیشتر با داروساز خود صحبت کنید.

قبل از استفاده از این دارو، به پزشک یا داروساز سابقه پزشکی خود بپردازید، به خصوص: استفاده از لنز تماس بگیرید.

پس از اعمال این دارو، بینایی شما ممکن است موقتا تار شود. رانندگی نکنید، از ماشین آلات استفاده نکنید یا فعالیتی را انجام دهید که نیاز به دید روشن دارد تا اینکه مطمئن شوید که می توانید چنین فعالیت هایی را با خیال راحت انجام دهید.

قبل از انجام عمل جراحی، به پزشک یا دندانپزشک خود بگویید که تمام محصولات مورد استفاده شما (از جمله داروهای تجویزی، داروهای بدون نسخه و محصولات گیاهی).

در دوران بارداری، این دارو باید تنها زمانی مورد نیاز باشد که مورد نیاز باشد. در مورد خطرات و مزایای دکتر با آنها صحبت کنید.

این دارو ممکن است به شیر مادر منتقل شود. قبل از شیردهی با پزشک خود مشورت کنید.

فارماکودینامیک:

جنتامایسین یک آنتی بیوتیک آمینوگلیکوزید وسیع است. Aminoglycosides با اتصال به subunit با باکتریایی 30S ribosomal کار می کنند، باعث اشتباه خواندن t-RNA، ترک باکتری قادر به سنتز پروتئین حیاتی برای رشد آن است. آمینوگلیکوزید ها عمدتا در عفونت هایی هستند که شامل باکتری های هوازی، گرم منفی مانند Pseudomonas، Acinetobacter و Enterobacter هستند. علاوه بر این، برخی از میکروب های باکتری، از جمله باکتری هایی که باعث سل می شوند، حساس به آمینوگلیکوزیدها هستند. عفونت های ناشی از باکتری های گرم مثبت نیز می توانند با آمینوگلیکوزیدها درمان شوند، اما انواع آنتی بیوتیک ها قوی تر و کمتر آسیب می رسانند. در گذشته آمینوگلیکوزید ها در ارتباط با آنتی بیوتیک های مرتبط با پنی سیلین در عفونت های استرپتوكوكی برای اثرات سینرژیت آنها، به ویژه در اندوكاردیت استفاده شده است. آمینوگلیکوزید ها در برابر باکتری های بی هوازی، قارچ ها و ویروس ها بی اثر هستند.

مکانیسم عمل:

آمینوگلیکوزیدها مانند جنتامایسین "برگشت ناپذیر" به پروتئین های خاص 30S-subunit و 16S rRNA متصل می شوند. به طور خاص، جنتامایسین به چهار نوکلئوتید 16S rRNA و یک آمینو اسید پروتئین S12 متصل می شود. این باعث می شود که سایت رمزگشایی در مجاورت نوکلئوتید 1400 در 16S rRNA از زیر مجموعه 30S دخالت کند. این منطقه با پایه وحشی در پادکست tRNA تعامل دارد. این منجر به تداخل با پیچیدگی آغازین، نادرست سازی mRNA می شود بنابراین اسیدهای آمینه نادرست به پلیپپتید وارد شده به پپتیدهای غیرفعال یا سمی و تجزیه پلیسوما به مونوزوم های غیرفعال می شوند.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات