A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتداروهای چشم پزشکی

قطره چشم لانتان پراست چشم چشم 125mcg / 2.5ml Prostaglandin Analogues

قطره چشم لانتان پراست چشم چشم 125mcg / 2.5ml Prostaglandin Analogues

Ophthalmic Latanoprost Eye Drops 125mcg / 2.5ml Prostaglandin Analogues

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 125 میکروگرم / 2.5 میلی لیتر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20000 بطری
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک بطری / جعبه
زمان تحویل: 45days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 100، 000 بطری در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
تولید - محصول: قطره چشم Latanoprost مشخصات: 125 میکروگرم / 2.5 میلی لیتر
استاندارد: در خانه بسته بندی: یک بطری / جعبه

قطره چشم لانتان پراست چشم چشم 125mcg / 2.5ml Prostaglandin Analogues

محصول: قطره چشم Latanoprost

مشخصات: 125mcg / 2.5ml

استاندارد: در خانه

بسته بندی: یک بطری / جعبه

شرح :

Latanoprost یک آنالوگ پروستاگلاندین F2α است. Latanoprost یک روغن بی رنگ و کمی زرد است که در استونیتریل بسیار محلول است و به طور آزاد در استون، اتانول، اتیل استات، ایزوپروپانول، متانول و اکتانول محلول است. این عملا در آب حل نشده است.

محلول چشمی Latanoprost به عنوان یک راه حل آبی استاتیک، ایزوتونیک، بافر لانتانوپروست با pH حدود 6.7 و osmolality حدود 267 mOsmol / kg تامین می شود. هر میلی لیتر از محلول لاتنئوپروست چشم پزشکی حاوی 50 میکروگرم لاتینوپروست است. بنزالکنیم کلرید 0.02٪ به عنوان نگهدارنده اضافه شده است. مواد غیر فعال عبارتند از: کلرید سدیم، فسفات سدیم (بدون آب)، سدیم فسفات منوآبیک منوهیدرات و آب برای تزریق. یک قطره حاوی حدود 1.5 میکروگرم لاتینوپروست است.

نشانگر

راه حل چشم پزشکی استاتیک Latanoprost برای کاهش فشار داخل چشمی در بیماران مبتلا به گلوکوم زاويه باز یا فشار خون چشم ارائه شده است.

مقدار و نحوه مصرف

دوز توصیه شده یک قرص در چشم (های) آسیب دیده یک بار در شب است. اگر یک دوز از دست رفته باشد، درمان باید با دوز بعدی به صورت طبیعی ادامه یابد.

دوز لیتینوپروست، محلول چشم را نباید بیش از یک بار در روز تجویز کرد. استفاده ترکیبی دو یا چند پروستاگلاندین یا آنالوگهای پروستاگلاندین شامل لانتانوپروست توصیه نمی شود. نشان داده شده است که تجویز این داروهای دارویی پروستاگلاندین بیش از یک بار در روز ممکن است اثر کاهش دهنده فشار داخل چشم (IOP) را کاهش دهد یا موجب افزایش پارادوکسی در IOP شود.

کاهش IOP شروع می شود تقریبا 3 تا 4 ساعت پس از تجویز و حداکثر اثر پس از 8 تا 12 ساعت رسیده است.

راه حل چشمی لیتانوئوپورست ممکن است همزمان با سایر داروهای موضعی چشم، برای کاهش IOP استفاده شود. اگر بیش از یک داروی موضعی موضعی استفاده می شود، داروها باید حداقل 5 (5) دقیقه از هم جدا شوند. لنزهای تماسی باید قبل از تجویز لاتینوپروست چشم را از بین ببرند و ممکن است 15 دقیقه بعد از تزریق دوباره تزریق شوند.

هشدارها و هشدارها

رنگدانه

گزارش شده که Latanoprost باعث تغییرات در بافت های رنگدانه شده است. بیشترین تغییرات گزارش شده، رنگدانه ای از عنبیه، بافت پریوریلیتی (پلک) و مژه ها بوده است. انتظار می رود رنگدانه تا زمانی که latanoprost تجویز می شود افزایش یابد.

تغییر رنگدانه به علت افزایش میزان ملانین در ملانوسیتها به جای افزایش تعداد ملانوسیتها است. پس از قطع لانتانیپروست، رنگدانه ی عنبیه احتمالا دائمی می باشد، در حالی که رنگ آمیزی بافت های پیرامونی و تغییرات مژه در برخی از بیماران، برگشت پذیر است. بیماران دریافت کننده درمان باید از احتمال افزایش رنگدانه مطلع شوند. بیش از 5 سال اثرات افزایش رنگدانه شناخته شده نیست.

تغییر رنگ آریاس ممکن است برای چند ماه تا سال قابل توجه باشد. به طور معمول، رنگدانه قهوه ای در اطراف دانش آموز به طور محسوس به سمت حاشیه ای از عنبیه گسترش می یابد و کل عنبیه یا قسمت های عنبیه بیشتر قهوه ای می شود. به نظر می رسد نه عصبی و نه کراتینه ای از عنبیه تحت تأثیر درمان قرار نگرفته اند. در حالی که درمان با لاتینوپروست می تواند در بیماران مبتلا به پدیده آبی رنگ قابل توجه افزایش یابد، این بیماران باید به طور منظم مورد آزمایش قرار گیرند.

تغییرات مژه

Latanoprost ممکن است به تدریج تغییرات چشم و چشم های مچ دست را تغییر دهد. این تغییرات شامل افزایش طول، ضخامت، رنگدانه، تعداد ضربه های شلاق یا موها و رشد ناخواسته مژه ها می باشد. تغییرات مژه معمولا پس از قطع درمان تغییر می کنند.

التهاب داخل چشم

Latanoprost باید با احتیاط در بیماران با سابقه التهاب داخل چشم (ورم ملتحمه / uveitis) مورد استفاده قرار گیرد و به طور کلی نباید در بیماران مبتلا به التهاب داخل چشم وجود دارد زیرا التهاب ممکن است تشدید شود.

ادم مغز

ادم ماکولا، از جمله ادم ماکولای سیستئول، در طول درمان با لاتینوپروست گزارش شده است. محل لیپوپروتئین Latanoprost باید با احتیاط در بیماران مبتلا به آهک، در بیماران مبتلا به پوسیدوفاکسی با کپسول لنز خلفی پاره شده یا در بیماران با عوامل خطر شناخته شده ادم ماکولا مورد استفاده قرار گیرد.

کراتیت Herpetic

واکنش زودهنگام بر روی کراتیت هرپس سیمپلکس در حین درمان با لاتنئوپروست چشم پزشکی گزارش شده است. Latanoprost باید با احتیاط در بیماران مبتلا به کراتیت هرپس سمیت استفاده شود. در موارد ابتلا به ابتلا به تبخال تناسلی، باید از لانتان پراست اجتناب کرد زیرا ممکن است التهاب تشدید شود.

کراتیت باکتریایی

گزارش شده است که کراتیت باکتریایی همراه با استفاده از ظروف چند ضلعی محصولات چشم پزشکی موضعی است. این کانتینریها به طور تصادفی توسط بیماران آلوده شده بودند که در اکثر موارد بیماری همزمان قرنیه یا اختلال در سطح اپیتلیال چشم داشتند.

با لنزهای تماسی استفاده کنید

لنزهای تماسی باید قبل از تجویز لاتینوپروست چشم را از بین ببرند و ممکن است 15 دقیقه بعد از تزریق دوباره تزریق شوند.

فارماکودینامیک

Latanoprost یک پروتئین ایزوپروپیل استر است که غیرفعال است اما پس از هیدرولیز شدن به اسید از طریق فعال می شود. راه حل اتانولات Latanoprost یک دارو موضعی است که برای کنترل پیشرفت گلوکوم یا پرفشاری خون عضلانی استفاده می شود، با کاهش فشار داخل چشم. این یک آنالوگ پروستاگلاندین است که با افزایش خروج مایع آب از چشم عمل می کند.

مکانیسم عمل

Latanoprost یک آنالوگ پروستاگلاندین F2a است. به طور خاص، Latanoprost یک آگونیست گیرنده پروپرانوئیدی انتخابی FP است که اعتقاد بر این است که کاهش فشار داخل چشم (IOP) با افزایش خروج از طعم آب. مطالعات در حیوانات و انسان نشان می دهد که مکانیسم اصلی افزایش uveoscleral است.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات