A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتحجم کوچک تزریقی

تزریق هیدروکلراید Irinotecan برای سرطان متاستاتیک کولورکتال

تزریق هیدروکلراید Irinotecan برای سرطان متاستاتیک کولورکتال

Irinotecan Hydrochloride Injection Therapy For Metastatic Colorectal Cancer

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 40 میلی گرم / 2 میلی لیتر، 100 میلی گرم / 5 میلی لیتر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 2000 ویال
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 10 ویال / جعبه
زمان تحویل: 45days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 50، 000 ویال در هر
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
محصول: تزریق هیدروکلراید Irinotecan مشخصات: 40 میلی گرم / 2 میلی لیتر، 100 میلی گرم / 5 میلی لیتر
استاندارد: BP، USP بسته بندی: 10 ویال / جعبه

تزریق هیدروکلراید Irinotecan برای سرطان متاستاتیک کولورکتال

محصول: Irinotecan Hydrochloride تزریق

مشخصات: 40mg / 2ml، 100mg / 5ml

استاندارد: BP، USP

بسته بندی: 10 فنجان / جعبه

شرح :

Irinotecan مهار کننده آنزیم ضدویروسی است که عمدتا در درمان سرطان کولورکتال استفاده می شود. این یک مشتق از کمپوتچین است که مانع از عمل توپوایزومراز I می شود. ایرینوتان از ترمیم رشته های DNA جلوگیری می کند با اتصال به ترکیبات topoisomerase I-DNA و باعث شکستن DNA دو رشته و مرگ سلولی می شود. این یک مشتق از camptothecin است. Irinotecan برای درمان سرطان پانکراس پیشرفته در اکتبر 2015 تایید شد.

نشانه گذاری و مصرف

برای درمان سرطان متاستاتیک کولورکتال (خط اول درمان با 5-fluorouracil و leucovorin). همچنین در ترکیب با سیس پلاتین برای درمان سرطان ریه های کوچک سلول استفاده می شود. Irinotecan در حال حاضر در حال بررسی برای درمان سرطان گردن رحم متاستاتیک یا مکرر است. همچنین در ترکیب با فلوروآورواسیل و لایکوورین برای درمان بیماران مبتلا به آدنوکارسینوم متاستاتیک پانکراس پس از پیشرفت بیماری پس از درمان با gemcitabine استفاده می شود.

برای درمان سرطان کولورکتال: 125 میلی گرم بر متر مربع IV بیش از 90 دقیقه در هر وک در 4 وات، و سپس 2 وات بدون دارو، سپس تکرار 6 واک چرخه؛ یا 350 میلی گرم در متر مربع IV بیش از 90 دقیقه در هر 3 هفته

فارماکودینامیک

Irinotecan مهار کننده آنزیم ضدویروسی است که عمدتا در درمان سرطان کولورکتال استفاده می شود. ایرینوتان یک مشتقات نیمهسینتیک کمپوتچین است. Camptothecins به طور خاص با topoisomerase I، یک آنزیم در هسته سلول، که توپولوژی DNA را تنظیم و تسهیل فرآیندهای هسته ای، از جمله تکثیر DNA، نوترکیب و تعمیر، به طور خاص تعامل دارند. در طی این فرایندها، توپوایزومراز I، فشارهای تیرهای را در DNA از طریق ایجاد انشعابات یک رشته برگشت پذیر، اجازه می دهد تا رشته های تک رشته DNA را از طریق شکاف عبور دهند. سرانجام DNA 3'-DNA رشته های شکسته DNA با کوآنزیم با آنزیم توپوایزومراز به تشکیل یک آمینواسید کاتالیزوری به نام پیچیده تقسیم می شود. پس از اینکه DNA به اندازه کافی آرام شد و واکنش پاساژ رشته کامل شد، DNA topoisomerase رشته های DNA شکسته را دوباره ایجاد می کند تا توپوایزومرهای شیمیایی بدون تغییر را ایجاد کند که اجازه می دهد تا رونویسی ادامه یابد. Irinotecan و متابولیت فعال آن SN-38 به پیچیدگی توپوایزومراز I-DNA متصل می شوند و از انتقال این اختلالات تک رشته جلوگیری می کنند. تحقیقات کنونی نشان می دهد که سمیت مسمومیت ناشی از آیزنوتکان به علت آسیب DNA در دو رشته ایجاد شده در هنگام سنتز DNA است که آنزیم های تکرار کننده با پیچیدگی ترامادی تشکیل شده توسط توپوایزومراز I، DNA و یا Irinotecan یا SN-38 همکاری می کنند. سلول های پستاندار نمی توانند موثر این شکاف دو رشته را تعمیر کنند. سهم دقیق SN-38 در فعالیت ایرینوتانک در انسان شناخته شده نیست. Irinotecan فاز سلولی است (فاز S).

مکانیسم عمل

Irinotecan مهار فعالیت topoisomerase I. Irinotecan جلوگیری از انتقال از رشته DNA با اتصال به مجموعه topoisomerase I-DNA. شکل گیری این پیچیدگی سه تایی با تکه تکه تکه شدن متحرک مواجه می شود که باعث توقف بازسازی تکراری و شکستن دو رشته در DNA می شود. در نتیجه آسیب DNA به طور موثری تعمیر نمی شود و آپوپتوز (مرگ سلول برنامه ریزی شده) رخ می دهد.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات