A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتتزریق پودر Lyophilized

گانسیکلوویر برای تزریق 0.25g / تزریق لیفولیز Ganciclovir

گانسیکلوویر برای تزریق 0.25g / تزریق لیفولیز Ganciclovir

Ganciclovir for  Injection 0.25g / Lyophilized Injection Ganciclovir

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: لیوفیلیز، 0.25 گرم

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 100، 000 ویال
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 50 عدد / جعبه
زمان تحویل: 45days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 300، 000 ویال در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
محصول: گانسیکلوویر برای تزریق مشخصات: لیوفیلیز، 0.25 گرم
استاندارد: BP، USP بسته بندی: 50 ویال در هر جعبه

گانسیکلوویر برای تزریق 0.25g / تزریق لیفولیز Ganciclovir

محصول: Ganciclovir برای تزریق

مشخصات: لیوفیلیز، 0.25 گرم

استاندارد: BP، USP

بسته بندی: 50 عدد / جعبه

شرح :

یک آنزیم آکسیلوویر که یک مهارکننده قوی از خانواده ویروسهای ویروسی است، از جمله ویروس سیتومگالوویروس. گانسیکلوویر برای درمان عوارض ناشی از عفونت های سیتومگالوویروس مرتبط با ایدز استفاده می شود.

نشانگر:

برای القاء و نگهداری در درمان سیتومگالوویروس (CMV) رتینیت در بیماران مبتلا به ایمنی، از جمله بیماران مبتلا به سندرم کمبود ایمنی (ایدز). همچنین در درمان بیماری سیتومگالوویروس شدید (CMV)، از جمله پنومونی CMV، بیماری های گوارشی CMV و عفونت های CMV منتشر، در بیماران مبتلا به ايمن مورد استفاده قرار می گیرد.

فارماکودینامیک:

گانچکلوویر یک آنالوگ نوکلئوزیدی مصنوعی 2'-deoxyguanosine است که مانع از تکرار ویروس هرپس در هر in vitro و in vivo می شود. ویروس های حساس انسان عبارتند از: ویروس سیتومگالوویروس (CMV)، ویروس هرپس سیمپلکس -1 و -2 (HSV-1، HSV-2)، ویروس اپشتاین بار (EBV) و ویروس وریدهای زوستر (VZV)، با این حال مطالعات بالینی محدود به ارزیابی اثربخشی در بیماران مبتلا به عفونت CMV گانچکلوویر یک پیش داروی است که به شکل ساختاری مشابه آسیکلوویر است. این مانع از تکرار ویروس توسط جمع شدن آن به DNA ویروسی می شود. این encorporation مهار dATP و منجر به نقص DNA، توقف و یا عقب ماندن ماشین آلات ویروسی مورد نیاز برای گسترش ویروس به سلول های دیگر.

مکانیسم عمل:

فعالیت ضد ویروسی گانچکلوویر مانع تکثیر ویروس می شود. این اقدام مهار کننده بسیار انتخابی است زیرا دارو باید توسط آنزیم سلولی کدگذاری شده ویروس، تیدیدین کیناز (TK) به شکل فعال تبدیل شود. TK فسفریلاسیون گانچکلوویر را به مونوفسفات کاتالیز می کند که بعد از آن به وسیله تعدادی از آنزیم های سلولی به گونیلات کیناز سلولی و به تری فسفات تبدیل می شود به دی فسفات. در آزمایشگاهی، گانچکلوویر تری فسفات مانع تکثیر DNA ویروسی هرپس می شود. هنگامی که به عنوان یک بستر برای DNA پلیمراز ویروسی استفاده می شود، گانچکلوویر تری فسفات به طور رقابتی dATP را مهار می کند که منجر به تشکیل DNA معیوب می شود. این جایی است که تری فسفات گانچکلوویر در رشته DNA جایگزین بسیاری از پایگاه های آدنوزین می شود. این نتیجه در پیشگیری از سنتز DNA است، زیرا پلهای فسفودیستری دیگر می توانند ساخته شوند، بی ثبات کردن رشته. گانچکلوویر مهار DNA پلیمرازهای ویروسی را به طور موثر تر از پلیمراز سلولی مهار می کند و وقتی گانچکلوویر از بین می رود انقباض زنجیره ای از بین می رود.

مصرف روزانه بزرگسالان معمولی:

1. درمان تبخال بر اثر تبخال حاد (زخم دندريتيک)

1 گرم 5 بار در روز (حدود هر 3 ساعت در حالی که بیدار می شوید) تا زخم قرنیه بهبود می یابد؛ سپس 1 گرم 3 بار در روز به مدت 7 روز

2. برای درمان عفونت CMV

5 mg / kg IV بیش از 1 ساعت هر 12 ساعت برای 14 تا 21 روز. تعمیر و نگهداری: 1000 میلی گرم پتاسیم سه بار در روز

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات