A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتپماد ژل کرم

کورتیکواستروئید 15g پودر تریامسینولون استونید USP 0.1٪ برای شرایط پوستی

کورتیکواستروئید 15g پودر تریامسینولون استونید USP 0.1٪ برای شرایط پوستی

Corticosteroid 15g Triamcinolone Acetonide Ointment USP 0.1% For Skin Conditions

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 0.1٪، 15g

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 100، 000 لوله
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک لوله / جعبه
زمان تحویل: 45days
قابلیت ارائه: 200، 000 لوله در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
تولید - محصول: پماد تریامسینولون استونید استاتاید مشخصات: 0.1٪، 15g
استاندارد: BP، USP بسته بندی: یک لوله / جعبه

کورتیکواستروئید 15g پودر تریامسینولون استونید USP 0.1٪ برای شرایط پوستی

محصول: پماد تریامسینولون استوناید استاتاید استات

مشخصات: 0.1٪، 15g

استاندارد: BP، USP

بسته بندی: یک لوله / جعبه

شرح :

کورتیکواستروئیدهای موضعی یک کلاس از استروئید های اولیه مصنوعی هستند که به عنوان عوامل ضد التهاب و ضد التهابی استفاده می شوند. استروئید در این کلاس شامل سه تامسینولون استون است. تریامسینولون استونید به صورت شیمیایی به عنوان 9-فلورا-11β، 16α، 17،21-تتراهیدروکسی پورژنا-1،4-دی-3،20-dione cyclic 16،17-acetal با استون تعیین می شود. فرمول گرافیکی:

C24H31FO6، MW 434.50

هر گرم از 0.025٪، 0.1٪ و 0.5٪ کرم تریامسینولون استونید 0.25 میلی گرم، 1 میلی گرم یا 5 میلیگرم تریامسینولون استونید به ترتیب در یک پایه کرمی که حاوی پروپیلن گلیکول، الکل استروئیدی (و) استئاترم 20 است، محلول sorbitol، گلیسریل monostearate، پلی اتیلن گلیکول monostearate، سمی تیکون، اسید سربیک و آب خالص.

داروسازی کلینیکی

کورتیکواستروئیدهای موضعی دارای اقدامات ضد التهابی، ضد اسهال و واژینوز است. مکانیسم فعالیت ضد التهابی کورتیکواستروئیدهای موضعی مشخص نیست. روش های مختلف آزمایشگاهی، از جمله آزمایشات بافت بینی، برای مقایسه و پیش بینی توانایی ها و / یا اثربخشی بالینی کورتیکواستروئیدهای موضعی استفاده می شود. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد همبستگی قابل تشخیص وجود دارد که بین توانایی عروق کوانتومی و اثربخشی درمانی در انسان وجود دارد.

فارماکوکینتیک

میزان جذب پوست از کورتیکواستروئیدهای موضعی به وسیله عوامل بسیاری از جمله وسیله نقلیه، یکپارچگی مانع اپیدرمال و استفاده از شناسه مرجع مشخص شده است. 3351219 3 پانسمان انحنایی.

. کورتیکواستروئیدهای موضعی میتوانند توسط پوست سالم دست نخورده جذب شوند التهاب و یا سایر فرایندهای بیماری در پوست باعث جذب پوست می شود. پانسمان انحصاری به طور قابل ملاحظه ای جذب پوستی کورتیکواستروئیدهای موضعی را افزایش می دهد. بنابراین، سموم انسدادی ممکن است برای تزریق درماتوپلاستی مقاوم به درمان مفید باشد (به DOSAGE AND ADMINISTRATION مراجعه کنید ).

پس از جذب از طریق پوست، کورتیکواستروئیدهای موضعی از طریق مسیرهای فارماکوکینتیک مشابه با کورتیکواستروئیدهای اعمال شده سیستمیک انجام می شود. کورتیکواستروئید ها در سطوح مختلف به پروتئین های پلاسمی متصل می شوند. کورتیکواستروئیدها در ابتدا در کبد متابولیزه می شوند و سپس توسط کلیه ها دفع می شوند. برخی از کورتیکوستروئید موضعی و متابولیت آنها نیز به صفرا دفع می شوند.

علائم و استفاده

کرم تریامسینولون استوناید 0.025٪، 0.1٪ و 0.5٪ برای تسکین تظاهرات التهابی و خارش دار از درماتوئید پاسخگو کورتیکواستروئیدی نشان داده شده است.

تعارضات

کورتیکواستروئیدهای موضعی در بیماران با سابقه حساسیت به هر یک از اجزای آماده سازی، در معرض خطر هستند.

احتیاط

جذب کلی سیستمیک کورتیکواستروئیدهای موضعی باعث سرکوب محوری هیپوتالاموپیتی هیپوتیال (HPA) برگشت پذیر، تظاهرات سندرم کوشینگ، هیپرگلیسمی و گلوکوزوری در برخی از بیماران می شود.

شرایطی که جذب سیستمیک را تقویت می کنند عبارتند از استفاده از استروئید قوی تر، استفاده از مناطق بزرگ سطح، استفاده طولانی مدت و اضافه کردن سس گوجه فرنگی.

بنابراین، بیماران دریافت دوز بزرگ هر استروئید موضعی قوی اعمال شده به یک سطح بزرگ و یا تحت پوشش سفتی باید به صورت دوره ای برای شواهد از سرکوب محور HPA با استفاده از آزمایش های تحریک کورتیکوزال آزاد ادرار و آزمایش ACTH و برای اختلال homeostasis حرارتی . اگر محرک محور HPA یا افزایش درجه حرارت بدن اتفاق بیفتد، باید تلاش کرد برای برداشتن دارو، کاهش فرکانس کاربرد، جایگزینی استروئید با قدرت کمتر و یا استفاده از روش پی در پی با استفاده از تکنیک انسداد.

بازیابی عملکردهای محور HPA و هوموستاز حرارتی به طور کلی سریع و کامل پس از قطع دارو است. علائم و نشانه های خروج استروئید ناگهانی ممکن است رخ دهد، که نیاز به کورتیکواستروئیدهای سیستمیک مکمل دارد. گاهی اوقات بیمار ممکن است یک واکنش حساسیتی به ماده خاصی از مواد افزودنی انجماد یا چسب داشته باشد و یک ماده جایگزین ممکن است لازم باشد.

کودکان ممکن است نسبتا بیشتر از کورتیکواستروئیدهای موضعی جذب کنند و به این ترتیب حساسیت بیشتری نسبت به سمیت سیستمیک دارند (نگاه کنید به پیشگیری، استفاده کودکان). در صورت تحریک شدن، کورتیکواستروئیدهای موضعی باید قطع شود و درمان مناسب انجام شود.

در صورت وجود عفونت های پوستی، باید از داروهای ضد قارچ یا ضد باکتری مناسب استفاده شود. اگر واکنش مطلوب به سرعت صورت نگیرد، باید کورتیکواستروئید را تا زمانیکه عفونت به طور کامل کنترل نشود، قطع کنید.

این آماده سازی برای استفاده چشم پزشکی نیست.

اطلاعات برای بیمار

بیماران مبتلا به کورتیکواستروئیدهای موضعی باید اطلاعات و دستورالعمل زیر را دریافت کنند:

1. این دارو به عنوان پزشک توصیه می شود. این فقط برای استفاده در پوست است. از تماس با چشم خودداری شود.

2. بیماران باید توصیه شود که از این دارو برای سایر اختلالاتی که به آن تجویز شده است استفاده نکنید.

3. ناحیه پوست درمان شده نباید باند بندی شود و یا در غیر این صورت پوشش داده شود و یا بسته بندی شود، مگر اینکه توسط پزشک تعیین شود.

4. بیماران باید هر نشانه ای از واکنش های جانبی موضعی را به خصوص در صورت پوشیدن انسداد گزارش دهند.

5. پدر و مادر اطفال باید توصیه به استفاده از پوشک تنگ و یا شلوار پلاستیکی در کودک که در ناحیه پوشک درمان می شود، به عنوان این پوشاک ممکن است سموم بسته بندی شده.

تست های آزمایشگاهی

آزمون کورتیوژن آزاد ادراری و آزمون تحریک ACTH ممکن است در ارزیابی سرکوب محور HPA مفید باشد.

سرطان زایی، موتاژنز، و اختلال باروری

مطالعات حیوانی درازمدت برای ارزیابی پتانسیل سرطان زا یا اثر بر روی باروری کورتیکواستروئیدهای موضعی انجام نشده است.

مطالعات برای تعیین جهش زایی با پردنیزولون و هیدروکورتیزون نتایج منفی نشان داد.

بارداری: اثرات تراتوژنیک

گروه C. کورتیکواستروئیدها معمولا در حیوانات آزمایشی teratogenic زمانی که به صورت سیستمیک در سطوح نسبتا پایین دوز انجام می شود. پس از استفاده از پوست در حیوانات آزمایشی، کورتیکواستروئیدهای قوی تر نشان داده شده است. مطالعات کافی و کنترل شده در زنان باردار بر روی اثرات تراتوژنیک از کورتیکواستروئیدهای موضعی اعمال نشده است. بنابراین، کورتیکواستروئیدهای موضعی در دوران بارداری باید تنها در صورتی استفاده شود که احتمال بالقوه توجیه کننده خطر بالقوه برای جنین باشد. داروهای این کلاس نباید به شدت در بیماران باردار، در مقادیر زیاد یا در طول مدت زمان طولانی استفاده شود.

مادران پرستاری

مشخص نیست که آیا مصرف موضعی کورتیکواستروئیدها میتواند جذب سیستمیک کافی برای تولید مقادیر قابل تشخیص در شیر مادر ایجاد کند. کورتیکواستروئید ها به صورت سیستمیک به شیر مادر ترشح می شوند در مقادیری که به احتمال زیاد اثرات زیان آور روی نوزاد نداشته باشد. با این وجود، وقتی کورتیکواستروئیدهای موضعی به یک زن پرستار تزریق می شود، باید احتیاط شود.

استفاده کودکان

بیماران کودکان ممکن است به دلیل سطح پوستی بزرگتر نسبت به وزن بدن، حساسیت بیشتری نسبت به سرکوب محور کورتیکواستروئیدی به HPA و سندرم کوشینگ را نسبت به افراد بالغ نشان دهند.

سرکوب محور HPA، سندرم کوشینگ و فشار خون داخل جمجمه در کودکان دریافت کورتیکواستروئیدهای موضعی گزارش شده است. تظاهرات سرکوب آدرنال در کودکان شامل عقب ماندگی رشد خطی، افزایش وزن تاخیری، کورتیزول کم پلاسما و عدم پاسخ به تحریک ACTH است. تظاهرات فشار خون داخل جمجمه عبارتند از فتانهله ها، سردرد، و papilledema دو طرفه.

تجویز کورتیکواستروئیدهای موضعی به کودکان باید محدود به حداقل با رژیم درمانی مناسب باشد. درمان با کورتیکواستروئید مزمن ممکن است با رشد و توسعه کودکان مواجه شود.

واکنش های ناخواسته

واکنش های جانبی موضعی ناحیه زیر اغلب با کورتیکواستروئیدهای موضعی گزارش می شود، اما ممکن است با استفاده از سوزن های انقباضی (واکنش ها در تقریبا کاهش تقاضا) ذکر شود: سوزش، خارش، تحریک، خشکی، فولیکولیت، هیپرتروکوز، فوران های آکنه ، Hypopigmentation، درماتیت پریورال، درماتیت تماس آلرژیک، پوسیدگی پوست، عفونت ثانویه، آتروفی پوست، striae و miliaria.

بیش از حد

کورتيکواستروييدهاي موضعي مصرف شده را مي توان در مقادير کافي براي ايجاد اثرات سيستميک جذب کرد (به نکات زير توجه کنيد).

مقدار و نحوه مصرف

کرم تریامسینولون استونید را به میزان 0.025٪ به منطقه آسیب دیده دو تا چهار بار در روز اعمال کنید. به آرامی بنوشید

کرم تریامسینولون آستونید 0.1٪ یا 0.5٪ را به صورت مناسب به دو تا سه بار در روز به منطقه آسیب دیده اعمال کنید. به آرامی بنوشید

تکه تکه تکه تکه کردن

پانسمان انحصاری را می توان برای مدیریت پسوریازیس یا سایر شرایط مجدد استفاده کرد. به آرامی مقدار کمی کرم را به ضایعه بریزید تا ناپدید شود. آماده سازی را دوباره ترک کنید، یک پوشش نازکی روی ضایعه را بپوشانید، با فیلم بی نظیر قابل انعطاف روبرو شوید، لبه ها را تمیز کنید. در صورت نیاز، رطوبت اضافی ممکن است با پوشش ضایعه با یک پارچه پنبه پاکیزه تمیز شده قبل از استفاده از فیلم غیر زبر و یا به طور خلاصه مرطوب منطقه آسیب دیده با آب بلافاصله قبل از اعمال دارو ارائه شده است. فرکانس تغییر پانسمان بهتر است به طور فردی تعیین می شود. ممکن است راحت باشد کرم کنالو را بعد از یک شب پانسمان انسدادی مصرف کنید و سس را در صبح (یعنی 12 ساعته انسداد) حذف کنید. هنگام استفاده از رژیم انسداد 12 ساعته، کرمی اضافی در طول روز باید بدون اكلوژی مصرف شود. استفاده مجدد در هر تغییر پانسمان ضروری است. اگر عفونت ایجاد می شود، استفاده از سوزش مجدد باید قطع شود و درمان ضد میکروبی مناسب انجام شود.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات