A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتپماد ژل کرم

کرم ژل بتامتازون Dipropionate Cream USP Adrenocorticosteroid

کرم ژل بتامتازون Dipropionate Cream USP Adrenocorticosteroid

Gel Cream Betamethasone Dipropionate Cream USP Adrenocorticosteroid

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 0.05٪: 15g، لوله

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 100، 000 لوله
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک لوله / جعبه
زمان تحویل: 45days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 200، 000 لوله در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
تولید - محصول: کرم بتامتازون Dipropionate مشخصات: 0.05٪: 15g، لوله
استاندارد: BP، USP بسته بندی: یک لوله / جعبه

کرم ژل بتامتازون کرم دپروپیونات USP Adrenocorticosteroid

محصول: کرم دیتروپونات بتامتازون

مشخصات: 0.05٪: 15g، لوله

استاندارد: BP، USP

بسته بندی: یک لوله / جعبه

نشانه های درمانی:

بتامتازون دیپروپیونات یک کورتیکواستروئید فلوراید مصنوعی است. این فعال موضعی است و واکنش سریع و پایدار در اگزما و درماتیت انواع مختلفی از جمله اگزما آتوپیک، فتودرمایت، لیکن پلانوس، لیگزن ساده، پریگو نودولریس، لوپوس اريتماتوس دیویدئید، نکوبرئوس لیپوتیکیک، مایکوئیدم pretibial و erythroderma تولید می کند. این نیز در شرایط کمتر پاسخگو مانند پسوریازیس پوست سر و پسوریازیس پلاک مزمن دست و پا موثر است، اما به استثنای پسوریازیس پلاکت گسترده.

دزو و روش اداره:

بزرگسالان و کودکان:

یک بار به دو بار در روز در اغلب موارد یک فیلم نازک کرم دپروسون باید دو بار در روز برای پوشش منطقه آسیب دیده استفاده شود. برای بعضی از بیماران ممکن است درمان نگهداری کافی با نرمی کمتر انجام شود.

کرم دیاپروسون به خصوص برای سطوح مرطوب یا سرخوش و پماد برای ضایعات خشک، لیگنفیلد یا ضخیم پوشیده شده مناسب است، اما این طور نیست.

کنترل رژیم دوز ممکن است در طول درمان متناوب و نگهدارنده با استفاده از کرم Diprobase یا عصاره، وسایل نقلیه پایه کرم Diprosone و پماد، به دست آید. چنین کنترل ممکن است در بهبود شرایط خفیف و بهبودی پوستی که نیاز به درمان استروئیدی با دوز کم داشته باشد ضروری باشد.

درگیری ها

راسا سایا، آکنه، درماتیت پریورال، خارش پریاال و ژنیتال. افزایش حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده داروهای ضدافسردگی دیپروسون، نشان دهنده استفاده از آنها در مواردی است که ضایعات تنفسی و ویروسی پوست، به ویژه ویروس تبخال، واکسیناسیون، واریسلا می باشد. دیپروسون نباید در فوران های خمیری، عفونت های قارچی یا باکتریایی پوست بدون درمان مناسب ضد عفونی استفاده شود.

هشدارها و اقدامات احتیاطی ویژه برای استفاده:

سمیت موضعی و سیستمیک، به ویژه پس از استفاده طولانی مدت در مناطق وسیعی از پوست آسیب دیده، در خم شدن و یا انسداد پلی اتیلن، معمول است. اگر در کودکان و یا در مورد دوره های صورت استفاده شود باید به 5 روز محدود شود. در تمام بیماران بدون در نظر گرفتن سن باید از درمان دائمی پیوسته جلوگیری کرد.

اكلوژن نباید استفاده شود

کورتیکواستروئید موضعی ممکن است در تعدادی از دلایل از جمله پسوریازیس خطرناک باشد، از جمله رفع تکاملی پس از توسعه تحمل، خطر پوسته پوسته شدن ژنرالیزه شده و سمیت سیستمیک موضعی به علت اختلال در عملکرد پوست. نظارت دقیق بیمار مهم است.

عمومی: جذب سیستمیک کورتیکواستروئیدهای موضعی می تواند سرکوب محور HPA معکوس را با پتانسیل کمبود گلوکوکورتیکواستروئید پس از قطع درمان ایجاد کند. تظاهرات سندرم کوشینگ همچنین می تواند در برخی از بیماران توسط جذب سیستمیک کورتیکواستروئیدهای موضعی در هنگام درمان تولید شود. بیماران دریافت دوز بزرگ یک استروئید موضعی قوی اعمال شده به یک سطح بزرگ سطح باید به صورت دوره ای برای شواهد سرکوب محور HPA ارزیابی شود. اگر سرکوب محور HPA ذکر شده باشد، باید تلاش کرد تا دارو را ترک کند، فرکانس مصرف را کاهش دهد یا یک کورتیکواستروئید با قدرت کمتری جایگزین شود.

بازیابی محور HPA به طور کلی سریع و کامل پس از قطع دارو است. علائم و نشانه های خروج استروئید ناگهانی ممکن است رخ دهد، که نیاز به کورتیکواستروئیدهای سیستمیک مکمل دارد.

هر یک از عوارض جانبی که پس از استفاده منظم از کورتیکواستروئیدها، از جمله سرکوب آدرنال گزارش شده است، ممکن است با کورتیکواستروئیدهای موضعی، به ویژه در نوزادان و کودکان، رخ دهد.

بیماران کودکان ممکن است نسبت به سمیت سیستمیک از دوز معادل به دلیل سطح پوست بزرگترشان نسبت به جرم بدن بیشتر حساس باشند.

در صورت تحریک شدن، درمان باید قطع شود و درمان مناسب انجام شود. Diprosone برای استفاده چشم پزشکی نیست.

اختلالات بصری ممکن است با استفاده از کورتیکواستروئید ها سیستمیک و موضعی (از جمله داخل وریدی، استنشاقی و داخل چشم) گزارش شود. اگر بیمار با علائمی مانند بینایی تیره یا سایر اختلالات بینایی ارائه کند، بیمار باید برای ارجاع به چشم پزشک برای ارزیابی علل احتمالی اختلالات بینایی که ممکن است شامل آب مروارید، گلوکوم یا بیماری های نادر مانند کوریوریتینوپاتی سزارین مرکزی (CSCR) که پس از استفاده از کورتیکواستروئیدهای سیستمیک و موضعی گزارش شده است. جمعیت اطفال:

بیماران کودکان ممکن است حساسیت بیشتری نسبت به سرکوب محور موضعی کورتیکواستروئید خوراکی HPA و سرکوب محور HPA ناشی از کورتیکواستروئید خارجی و اثرات کورتیکواستروئید خارجی را نسبت به بزرگسالان به دلیل جذب بیشتر از یک سطح پوستی بزرگتر نسبت به وزن بدن نشان دهند. سرکوب محور HPA، سندرم کوشینگ و فشار خون داخل جمجمه در کودکان مبتلا به کورتیکواستروئیدهای موضعی گزارش شده است. تظاهرات سرکوب آدرنال در بیماران کودکان شامل عقب ماندگی رشد خطی، افزایش وزن تاخیری، سطح کورتیزول پلاسمای کم و عدم پاسخ به تحریک ACTH می باشد. تظاهرات پرفشاری خون داخل جمجمه عبارتند از فونتونل، تپش قلب و سردرد و papilledema دو طرفه.

تعامل با دیگر داروها و دیگر انواع تعامل:

هیچکس اعلام نکرده.

بارداری و شیردهی:

مطالعات کافی و خوبی کنترل پتانسیل تراتوژنیک کورتیکواستروئیدهای موضعی اعمال شده در زنان باردار وجود ندارد. بنابراين استروئيد موضعی در دوران بارداری فقط بايد مورد استفاده قرار گيرد، در صورتيکه منافع احتمالی خطر احتمالی جنين را توجيه نمايد.

مشخص نیست که آیا مصرف موضعی کورتیکواستروئیدها باعث جذب سیستمیک کافی برای تولید مقدار قابل تشخیص در شیر مادر می شود. کورتیکواستروئید ها به صورت سیستمیک به شیر مادر ترشح می شوند در مقادیری که به احتمال زیاد اثرات زیان آور روی نوزاد نداشته باشد. با این وجود باید تصمیم بگیریم که آیا دارو را قطع کنیم، با توجه به اهمیت دارو به مادر.

اثرات بر توانایی رانندگی و استفاده از ماشین آلات:

هیچکس اعلام نکرده.

اثرات نامطلوب:

آماده سازی پوست دایپروسون به طور کلی خوب تحمل می شود و عوارض جانبی کمیاب است. جذب سیستمیک دیپروپیونات بتامتازون ممکن است افزایش یابد، در صورتی که سطح گسترده بدن یا چروک پوست برای مدت طولانی یا با مقدار بیش از حد استروئید درمان می شود. در این شرایط، به ویژه در نوزادان و کودکان، احتیاط های لازم باید انجام شود.

واکنش های جانبی موضعی زیر که با استفاده از دیاپروسون گزارش شده است عبارتند از: سوزش، خارش، سوزش، خشکی، فولیکولیت، هیپرتیشوز، فوران آکنه، هیپوپیگمانته، درماتیت پریورال، درماتیت تماس آلرژیک، اسهال خونی، عفونت ثانویه، استریای و miliaria

کاربرد مداوم بدون وقفه ممکن است باعث آتروفی موضعی پوست، استریا و انقباض عروق سطحی، به ویژه در صورت شود.

چشم انداز مبهم با استفاده از کورتیکواستروئید گزارش شده است (فرکانس ناشناخته).

مصرف بیش از حد

استفاده بیش از حد طولانی از کورتیکواستروئیدهای موضعی می تواند عملکرد هیپوفیز مغز استخوان را منجر به نارسایی بالای نارسایی ثانویه شود که معمولا برگشت پذیر است. در چنین مواردی علائم مناسب نشان داده شده است. اگر سرکوب محور HPA ذکر شده باشد، باید تلاش کرد تا دارو را ترک کند، فرکانس مصرف را کاهش دهد یا یک استروئید قوی کمتر جایگزین شود.

مقدار استروئید در هر لوله تا حد زیادی کم است و اثر کمی و یا بدون سمی در احتمال بعید است که به طور تصادفی مصرف خوراکی.

خواص دارویی:

خواص فارماکودینامیک

داروهای دیاپروسون حاوی استرپروپانیون بتامتازون است که یک گلوکوکورتیکوئید است که خواص کلی کورتیکواستروئیدها را نشان می دهد.

در دوزهای دارویی، کورتیکواستروئیدها در درجه اول برای اثرات ضد التهابی و / یا سرکوب کننده ایمنی خود استفاده می شود.

کورتیکواستروئیدهای موضعی مانند بتامتازون دیپروپیونات در درمان تعدادی از درماتوی ها به علت اقدامات ضد التهابی، ضد اسهال و واژینوزین موثرند. با این حال، در حالی که اثرات فیزیولوژیکی، دارویی و بالینی کورتیکواستروئیدها به خوبی شناخته شده است، مکانیسم دقیق عمل آنها در هر بیماری نامشخص است.

خواص فارماکوکینتیک

میزان جذب پوستی کورتیکواستروئیدهای موضعی به وسیله عوامل بسیاری از جمله وسیله نقلیه، یکپارچگی مانع اپیدرمی و استفاده از سوزن های انقباضی تعیین می شود.

کورتیکواستروئیدهای موضعی می توانند از طریق پوست سالم، نرمال جذب شوند. التهاب و یا سایر فرآیندهای بیماری در پوست ممکن است جذب پوستی را افزایش دهد. پانسمان انحصاری به طور قابل ملاحظه ای جذب پوستی کورتیکواستروئیدهای موضعی را افزایش می دهد.

کورتيکواستروييدهاي موضعي پس از جذب از طريق پوست، راههاي فارماکوکينتيکي مشابه با کورتيکواستروييدهاي تجويز شده سيستميک را وارد ميکنند. کورتیکواستروئیدها به درجه های مختلف به پروتئین های پلاسما متصل می شوند، به طور عمده در کبد متابولیزه می شوند و از طریق کلیه ها دفع می شوند. برخی از کورتیکوستروئید موضعی و متابولیت آنها نیز در صفرا دفع می شوند.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات