A-1101، عمارت Rongan، No.700 South Tiantong Road، Yinzhou South CBD، Ningbo 315199، PRChina
خانه محصولاتپماد ژل کرم

ضد قارچ کلوتریمازول کرم 1٪، موضعی دارویی ضد قارچی پماد

ضد قارچ کلوتریمازول کرم 1٪، موضعی دارویی ضد قارچی پماد

Antifungal Clotrimazole Cream 1% , Topical Antifungal Agents Ointment

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Newlystar
گواهی: GMP
شماره مدل: 20 گرم / لوله، 30 گرم / لوله

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 50، 000 لوله
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک لوله / جعبه
زمان تحویل: 45days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 200، 000 لوله در روز
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
تولید - محصول: کلوتریمازول کرم 1٪ مشخصات: 20 گرم / لوله، 30 گرم / لوله
استاندارد: BP، USP بسته بندی: یک لوله / جعبه

ضد قارچ کلوتریمازول کرم 1٪، موضعی دارویی ضد قارچی پماد

محصولات: کلوتریمازول کرم 1٪

مشخصات: 20g / tube، 30g / tube

استاندارد: BP، USP

بسته بندی: یک لوله / جعبه

علائم:

برای درمان:

من. همه درماتومیکوزهای ناشی از قالبها و قارچهای دیگر (به عنوان مثال گونههای Trichophyton)

دوم همه درماتومیکوزهای ناشی از مخمرها (گونه های کاندیدا). این شامل عفونت قارچی (تینا) (به عنوان مثال پای ورزشكار)، پارونیشیا، پایتریایسس ورسیكولور، erythrasma و اینترریگو است. iii بیماری های پوستی نشان دهنده عفونت ثانویه این قارچ ها است. iv بثورات شفاف پنبه ای، ولویت و بالانیت.

روش مصرف:

کرم باید به 2 تا 3 بار در روز به صورت نازک و یکنواخت به منطقه آسیب دیده اعمال شود و به آرامی مالش داده شود. یک نوار کرم (½ سانتی متر طول) برای درمان یک ناحیه در حدود اندازه دست کافی است.

اگر پاهای آلوده شوند، قبل از اعمال کرم باید کاملا شسته و خشک شوند، خصوصا بین انگشتان پا.

درمان باید حداقل یک ماه برای عفونت های درماتوفیت یا حداقل دو هفته برای عفونت های کاندیدی ادامه یابد.

درگیری ها

حساسیت نسبت به ماده فعال یا به هر یک از مواد افزودنی ذکر شده در بخش 6.1.

از کرم برای عفونت ناخن یا پوست سر استفاده نکنید.

هشدارها و اقدامات احتیاطی ویژه برای استفاده:

این محصول حاوی الکل سکتواستریل است که ممکن است واکنش های پوستی محلی (مانند درماتیت تماس) را ایجاد کند.

تعاملات با سایر داروها و دیگر انواع تعامل:

آزمایشات آزمایشگاهی پیشنهاد کرده اند که هنگام استفاده با هم این محصول ممکن است باعث آسیب به ضد بارداری های لاتکس شود. در نتيجه اثربخشی اين داروها ممکن است کاهش یابد. بیماران باید حداقل پنج روز بعد از استفاده از این محصول، از اقدامات احتیاطی جایگزین استفاده کنند.

باروری، بارداری و شیردهی:

بارداری:

داده های محدودی از استفاده از کلوتریمازول در زنان باردار وجود دارد. مطالعات حیوانی با کلوتریمازول سمیت تولید مثل را در دوزهای خوراکی بالا نشان داده است (به بخش 5.3 مراجعه کنید). در مواجهه با کراترومایسول پس از درمان موضعی، اثرات مضر در رابطه با سمیت تولید مثل پیش بینی نمی شود. کلوتریمازول را می توان در دوران بارداری استفاده کرد، اما تنها تحت نظارت یک پزشک یا ماما.

شیردهی:

داده های موجود در فارماکودینامیک / سم شناسی در حیوانات دفع کلوتریمازول / متابولیت ها را در شیر بعد از تزریق داخل وریدی نشان داده است (به بخش 5.3 مراجعه کنید). خطر ابتلا به کودک شیرده را نمی توان رد کرد. باید تصمیمی گرفته شود مبنی بر اینکه متوقف کردن شیردهی یا متوقف شدن / متوقف شدن در درمان کلوتریمازول با توجه به مزایای شیردهی برای کودک و سود درمان برای زن.

باروری:

مطالعات انسانی بر اثرات کلوتریمازول بر باروری انجام نشده است؛ با این حال، مطالعات حیوانی اثرات دارو بر باروری را نشان نداده است.

خواص فارماکودینامیک:

گروه دارویی دارویی: ضد قارچی برای استفاده موضعی - مشتقات ایدهآزول و ترياازول

کد ATC: D01A C01

مکانیسم عمل

کلوتریمازول با مهار سنتز ارگسترول علیه قارچ ها عمل می کند. مهار سنتز ارگسترول منجر به اختلال ساختاری و عملکردی غشای سیتوپلاسمی می شود.

اثرات فارماکودینامیک

کلوتریمازول دارای طیف گسترده ای از ضد انعقادی درون in vitro و in vivo است که شامل درماتوفیت ها، مخمرها، قالب ها و غیره است. در شرایط آزمایش مناسب، مقادیر MIC برای این نوع قارچ ها در ناحیه کمتر از 0.062-8.0 میکروگرم در میلی لیتر لایه.

حالت کولتریماازول عمدتا قارچ کش یا قارچ کش بسته به غلظت کلوتریمازول در محل عفونت است. فعالیت in vitro محدود به تکثیر عناصر قارچی است. اسپور قارچی تنها کمی حساس است.

کلوتریمازول علاوه بر فعالیت ضد انعقادی آن نیز بر میکروارگانیسم های گرم مثبت (استرپتوکوک ها / استافیلوکوک ها / گاردنرلا واژینالیس) و میکروارگانیسم های گرم منفی (باکتریوز) عمل می کند.

در آزمایشگاهی، کلوتریمازول از غلظت 0.5 تا 10 میکروگرم در میلیلیتر سوبسترا جلوگیری می کند ضرب کورینباکتری ها و کوک های گرم مثبت - به استثنای انتروکوک ها.

انواع مقاوم در برابر گونه های حساس قارچی بسیار نادر هستند. توسعه مقاومت ثانویه قارچ های حساس تاکنون تنها در موارد بسیار جدا شده تحت شرایط درمانی مشاهده شده است.

خواص فارماکوکینتیک

تحقیقات فارماکوکینتیک پس از استفاده از پوست نشان داده اند که کلوتریمازول از پوست دست نخاعی یا ملتهب به گردش خون انسان جذب می شود. غلظت سرمی کلسترومایزول در حد پایین تر از حد تشخیصی 0.001 میکروگرم در میلی لیتر است و این نشان می دهد که کلوتریمازول موضعی مصرفی بعید است به اثرات قابل اندازه گیری سیستمیک یا عوارض جانبی منجر شود.

خواص دارویی

اطلاعات ایمنی پیش از موعد

داده های غیر بالینی نشان می دهد هیچ خطر خاصی برای انسان بر اساس مطالعات سمیت مکرر دوز، سمیت ژنتیکی و سرطان زایی.

کلوتریمازول در مطالعات سمیت تولید مثل در موش ها، موش ها و خرگوش ها، teratogenic نبود. در موش های صحرایی، دوزهای خوراکی بالا با سمیت مادر، سمیت جنینی، کاهش وزن جنین و کاهش میزان مرگ و میر تومور همراه بود.

در موش های صحرایی کلوتریمازول و / یا متابولیت های آن در 4 ساعت بعد از تزریق، در سطح بالاتر از پلاسما به شیر منتقل می شود و پس از آن کاهش به 0.4 برابر 24 ساعت می رسد.

اطلاعات تماس
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

تماس با شخص: Luke Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات